کد خبر: 9974

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۵

مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران تاکید کرد:

رعایت آرامش و اسایش جامعه درمراسم عزاداری ماه محرم

تیتر3: مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت : هیات امنای اماکن مذهبی و برگزار کنندگان مراسم عزاداری ماه محرم ، آرامش ...

تیتر۳: مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت : هیات امنای اماکن مذهبی و برگزار کنندگان مراسم عزاداری ماه محرم ، آرامش و آسایش جامعه را در برپایی مراسم ها اولویت قرار بدهند .

حجت الاسلام ستار علیزاده افزود : در برگزاری مراسم عزاداری شبهای ماه محرم باید تلاش شود تا صدای بلندگو به اندازه ای باشد تا موجب برهم زدن آسایش و آرامش پیرامون مساجد و تکایا نشود .
 
وی همچنین از مداحان و سخنرانان ماه محرم خواست که از طولانی کردن مراسم ها بپرهیزند و ادامه داد : با بیان مختصر و پرمحتوا می توان پیام قیام امام حسین(ع ) را به مردم بویژه نسل جوان انتقال داد .
 
مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران از اجرای طرح بصیرت عاشورایی به عنوان یکی از برنامه های این نهاد فرهنگی و دینی در استان نام برد و ادامه داد : ماه محرم امسال این طرح در ۳۳۰ بقعه استان اجرا شد .
 
وی اضافه کرد : اوقاف مازندران تلاش دارد تا با اجرای برنامه های فرهنگی دراین طرح ، فرهنگ عاشورایی را در مردم ترویج دهد .
 
حجت الاسلام علیزاده گفت که همچنین ۳۵۰روحانی مقیم و اعزامی از قم به همراه چهار هزار نفر از هیات امنای امامزاده ها در برگزاری برنامه های عزاداری ماه محرم در مازندران شرکت دارند .
 
وی ادامه داد : هشت هزار مسجد و تکایای مازندران میزبان عزاداران حسینی در ماه محرم هستند

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو