کد خبر: 73554

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۲۳:۵۴

سید محمد جعفری:

۹۹ درصد از بهای آفتابگردان در استان مازندران پرداخت شد

قیمت پایه خرید تضمینی دانه روغنی آفتابگردان در سال زراعی جاری 26 هزار و 644 ریال برای هر کیلوگرم می باشد که تا کنون 99 درصد از کل بهای آفتابگردان خریداری شده توسط بانک عامل پرداخت شده است.

تیتر ۳: مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲ با بیان این مطلب اظهار داشت: قیمت پایه خرید تضمینی دانه روغنی آفتابگردان در سال زراعی جاری ۲۶ هزار و ۶۴۴ ریال برای هر کیلوگرم می باشد که تا کنون ۹۹ درصد از کل بهای آفتابگردان خریداری شده توسط بانک عامل پرداخت شده است.

سید محمد جعفری به میزان خرید تضمینی آفتابگردان نیز اشاره کرد و گفت: در سال زراعی جاری تاکنون ۸۱ تن دانه روغنی آفتابگردان از کشاورزان خریداری شده است.

 

مهندس جعفری افزود : این قیمت بر اساس پایه خرید این محصول ۲ درصد ناخالص و ۹ درصد رطوبت می باشد.

 

جعفری با بیان اینکه در فرایند خرید دانه روغنی آفتابگردان از استانداردهای ملی نمونه برداری، آزمون دانه های روغنی و اندازه گیری رطوبت استفاده خواهد شد افزود: حداکثر ناخالصی قابل قبول دانه آفتابگردان جهت خرید تضمینی ۸ درصد و همچنین حداکثر رطوبت مجاز برای این دانه روغنی ۱۸ درصد می باشد.

 

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲ تصریح کرد: در سال جاری شرکت غله بطور مستقیم در امر خرید تضمینی دانه روغنی آفتابگردان، اقدام نموده و بانک کشاورزی به عنوان بانک عامل در خرید دانه روغنی حضور دارد.

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو