کد خبر: 9437

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۱۱ - ۱۱:۳۹

رييس شوراي تامين استان مازندران در مراسم صبحگاه مشترك نيروي انتظامي استان اعلام کرد:

از هرگونه چالش در فضای انجام ماموریت ها باید پرهیز شود

تیتر3: ربيع فلاح جلودار در مراسم صبحگاه مشترك نيروي انتظامي استان با بيان اين كه امروز استان در سايه تعامل همه نيروهاي اجرايي، امنيتي، اطلاعاتي، ...

تیتر۳: ربیع فلاح جلودار در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی استان با بیان این که امروز استان در سایه تعامل همه نیروهای اجرایی، امنیتی، اطلاعاتی، قضایی و قانونگذاری و رهنمودهای علما، دانشگاهیان، نخبگان و صاحب نظران در فضای کار و تلاش و همدلی و هم افزایی به سر می برد، گفت: از هرگونه چالش در فضای انجام ماموریت ها باید پرهیز شود، چرا رسالت راستین همه آرامش، امنیت، توسعه و رفع مشکلات مردم است.

با اشاره این که امروز به عنوان دومین روز از هفته نیروی انتظامی به عنوان پلیس، دانش بنیانی و کارآمدی نامگذاری شده است، گفت: تلاش های شبانه روزی و مجدانه نیروی انتظامی بر کسی پوشیده نیست و امنیت حاکم بر کشور و استان مرهون تلاش و مجاهدت این نیروی خدوم و زحمتکش است.

ربیع فلاح، اظهار کرد: از افتخارات نیروی انتظامی این است که پاسدار ارزش های اسلامی و حافظ نظم و امنیت کشور است.

رییس شورای تامین استان، با اشاره به این که نیروی انتظامی در همه زمینه ها به صورت مجدانه نقش آفرینی می کند و در مدیریت استان با تعامل و همراهی، مشارکت بالایی دارد، تصریح کرد: نیروی انتظامی در سایه انسجام و هماهنگی با نیروهای امنیتی و نظامی و دیگر قوا از اقتدار لازم برخوردار است و اکنون امنیت خوبی در استان حاکم است.

استاندار مازندران، با بیان این که امنیت از زیرساخت های مهم توسعه هر کشور است و به برکت خون شهدا و هدایت های مقام معظم رهبری از امنیت کامل برخورداریم، ابراز نمود: این در حالی است که کشورهای همسایه درگیر انواع تهدیدها و حرکت های تروریستی هستند باید با اتحاد از این نعمت بزرگ صیانت کنیم.

وی اجرای قانون و برخورد مقتدرانه با افراد قانون شکن را از رسالت های نیروی انتظامی برشمرد و گفت: پیشگیری از دیگر ماموریت های مهم پلیس است و نیروی انتظامی باید در برخی مسایل با برنامه های پیشگیرانه در جهت عدم بروز آسیب های اجتماعی و امنیتی ورود کند که بحمدالله در مازندران در این راستا خوب عمل شده است.

مقام عالی دولت در استان، اجرای طرح بازسازی و تجهیز کلانتری ها موسوم به طرح مکنا و اقدامات ناجا در جهت بهبود فرآیند رسیدگی به امور مردم را موجب رضایت مندی جامعه دانست و یاد آور شد: تکریم ارباب رجوع از جمله ماموریت هایی است که باید با جدیت در دستور کار همه نهادها و دستگاه ها قرار گیرد.

وی با اشاره به این که نیروی انتظامی در تمامی عرصه ها همراه و یار دولت است و به شکل موثری در صحنه مدیریت استان حضور دارد، افزود: در طرح ساماندهی دریا به عنوان یک موضوع مهم اجتماعی حضور نیروی انتظامی مطلوب بوده است به نحوی که با حضور این نیرو و دیگر دستگاه های مسئول آمار غریق در سال های اخیر به طرز چشمگیری در سواحل مازندران کاهش یافته است.

استاندار مازندران، تصریح کرد: حضور نیروی انتظامی در انتخابات هفتم اسفند ماه ۹۴ از دیگر جلوه های موثر نقش آفرینی این نیرو بوده است که خوشبختانه مازندران با تعامل و همکاری همه نیروهای دست اندرکار در انتخابات اخیر در راستای مشارکت حداکثری، حماسه ای دیگر خلق کرده است و انتخاباتی شکوهمند در استان برگزار شده است.

سردار میر فیضی، فرمانده انتظامی مازندران  نیز در آغاز این مراسم از کاهش ۵ درصدی سرقت و ۱۵ درصدی تصادفات در مازندران خبر داد و افزود: بر اساس شاخص ها وضعیت مازندران در حوزه انتظامی کشور بسیار خوب است.

سردار میر فیضی، با اشاره به این که ناجا یکی از بازوان پر قدرت نظام است، تصریح کرد: جلب رضایت مردم و افزایش سرمایه اجتماعی و خدمت به مردم مهم ترین وظیفه و رسالت ناجاست.

در این مراسم از خانواده های شهدا، ایثارگران و چهره های برتر انتظامی استان، با اهدا لوح و هدایایی تجلیل شد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو