کد خبر: 8263

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۲۴ - ۱۳:۳۱

با برگزاری مجمع انتخابات هندبال مازندران:

چراغ هدایت هندبال مازندران به محمد حسین شکیبافر سپرده شد

مجمع انتخابات هیات هندبال مازندران با حضور عباسعلی اکبری سرپرست فدراسیون،حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در سالن جلسات شهید زرهون اداره کل ورزش برگزار شد.

محمد حسین شکیبا فر

تیتر ۳:  مجمع انتخاباتی هیات هندبال استان مازندران پس از ماهها کش و قوس و  انتظار و دل نگرانی هندبال دوستان، با حضور عباسعلی اکبری سرپرست فدراسیون،حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در سالن جلسات شهید زرهون اداره کل ورزش و جوانان مازندران برگزار شد.


در این مجمع  که پیش از ظهر امروز تشکیل شد،  محمد حسین شکیبافر ، ماهیار سالار و رضازاده به عنوان مدعیان در دست گیری سکان هیات هندبال مازندران حاضر شده که پیش از رای گیری رسمی با اعلام انصراف ابوالفضل رضازاده، رای گیری بین دو مدعی دیگر  برگزار شد که در پایان محمد حسین شکیبافر توانست با احتساب ۱۱ رای بر ۷ رای سالار پیروز مجمع هندبال شود و سکاندار هیات هندبال مازندران شود.

 

محمد حسین شکیبافر کارشناس ارشد مدیریت اجرایی می باشد  که سابقه درخشانی در پست مدیریت پشتیبانی شهرداریهای استان مازندران دارد.

در کارنامه و سوابق ورزشی ایشان دبیری هیات شطرنج استان مازندران، ریاست شورای راهبردی هیات ورزشهای همگانی مازندران و دبیری و عضو هیات رئیسه هیات تیراندازی با کمان استان را می توان دید.

به نظر می رسد با سوابق خوب و اثر گذار شکیبافر در حوزه مدیریتی و ورزشی می توان امیدوار بود روزهای خوش هندبال مازندران در راه است.

 

 

 

 

پایگاه خبری تحلیلی تیتر ۳ این انتخاب شایسته را به این مدیر توانمند و برادر ارزشی تبریک عرض نموده و آرزوی توفیقات روز افزون را برای ایشان و جامعه هندبال استان دارد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو