کد خبر: 1842

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۰۳ - ۵:۲۴

۸ آوریل روز مرگ ویندوز xp

    به گزارش شرق پرس، بر این اساس مایکروسافت به کاربرانی که از ویندوز ایکس پی به سوی ویندوز 8.2 بروند 100 ...

 

۸آوریل و روز مرگ رسمی ویندوز ایکس پی نزدیک است و مایکروسافت به کاربران تخفیف های ویژه برای رها کردن این سیستم عامل می دهد.

 

 

به گزارش شرق پرس، بر این اساس مایکروسافت به کاربرانی که از ویندوز ایکس پی به سوی ویندوز ۸٫۲ بروند ۱۰۰ دلار تخفیف برای خرید تبلت سرفیس پرو ۲ در نظر گرفته است. همچنین به خرید پی سی به ارزش بالای ۵۹۹ دلار با ویندوز ۸٫۱ را نیز شامل این تخفیف کرده است.

این پیشنهاد ویژه از ۲۰ مارس شروع شده و تا ۱۵ ژوئن ادامه خواهد داشت. برای گرفتن این تخفیف ها باید از فروشگاههای تعیین شده توسط مایکروسافت خرید انجام شود. فروشگاههای آنلاین نیز در این تعریف گنجانده شده و شامل امریکا و کانادا و پورتوریکو می شود.

 

خریداران همچنین ۹۰ روز پشتیبانی کامل برای سیستم جدید خود را از مایکروسافت دریافت خواهند کرد. همچنین سرویس نقل و انتقال اطلاعات از سیستم های قدیمی به جدید را نیز در نظر گرفته و کاربران می توانند عکسها، فایلها، موسیقی و سایر دیتای خود را با Laplink رایگان انجام دهند.

 

کاربران با بردن کامپیوتر قدیمی خود به ۸۰ فروشگاه برگزیده ، می تواند تخفیف ۱۰۰ دلاری را برای خود داشته باشند.

 

از روز ۸ آوریل به بعد پشتیبانی رایگان و عرضه سرویس پک و وصله های امنیتی برای ویندوز ایکس پی قطع خواهد شد و تنها کاربران چینی در کشور چین توسط کمپانی های واسط و مورد تایید مایکروسافت ادامه حیات خواهند داشت.

 

طرح تخفیف در این فاصله خیلی موثر نخواهد بود و مایکروسافت نمی تواند در این مدت تحول شگرف ایجاد کند و باعث شود تا کاربران از ابکس پی به سوی ویندوز ۸٫۱ بروند.

 

کارشناسان مطمئن نیستند که بعد از مرگ رسمی ویندز ایکس پی ، کاربران سیستم عامل قدیمی را رها کنند چرا که بسیاری از نرم افزارها در مقیاس انترپرایز هنوز با ایکس پی سازگاری دارند.

خبر آنلاین

 

/انتهای خبر

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو