کد خبر: 4159

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۳/۱۷ - ۱۲:۱۶

۷۵ درصد بهبودیافتگان دوباره مصرف مواد مخدر را شروع می کنند

  شرق پرس: معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت هاي مردمي ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: روزانه 8 نفر در کشور ...

 

دین پرست در حاشیه شورای هماهنگی مبارزه مواد مخدر هرمزگان گفت: با توجه به اینکه حدود ۷۵ درصد از بهبودیافتگان بعد از مدتی به مصرف دوباره مواد مخدر روی می آورند، توانمندسازی بهبودیافتگان و خانواده های آن ها از اولویت های ستاد است.

 

 

شرق پرس: معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: روزانه ۸ نفر در کشور به دلیل سوء مصرف مواد مخدر می‌میرند.

دین پرست در حاشیه شورای هماهنگی مبارزه مواد مخدر هرمزگان گفت: «با توجه به اینکه حدود ۷۵ درصد از بهبودیافتگان بعد از مدتی به مصرف دوباره مواد مخدر روی می آورند، توانمندسازی بهبودیافتگان و خانواده های آن ها از اولویت های ستاد است.»

 او گفت: تأمین هزینه های درمان معتادان و اختصاص پنج درصد از اعتبارات اشتغال کشور به بهبود یافتگان از مهمترین برنامه های امسال ستاد مبارزه با مواد مخدر است.

 معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به بازدید از مراکز ترک اعتیاد هرمزگان افزود: ارائه خدمات درمانی به معتادان به ویژه در روستاهای دورافتاده و معتادین خیابانی و مشارکت بیشر مردم از نیازهای استان هرمزگان است./ابتکار

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو