کد خبر: 73893

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۵:۱۴

کشف ۲۶ تن چوب قاچاق در مازندران

26 تن چوب قاچاق در مازندران کشف و ضبط گردید.

تیتر ۳: رامین شمس فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن در جمع خبرنگاران از کشف ۲۴ تن چوب خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد و۲۰۰ میلیون ریال از یک دستگاه تریلی در این شهرستان، خبر داد .

وی افزود: درپی کسب خبری مبنی بر حمل چوب قاچاق با یک دستگاه تریلی کشنده در یکی از محورهای شهرستان تنکابن، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن خاطرنشان کرد:ماموران پس از هماهنگی های قضائی خودروی مورد نظر را متوقف و در بازرسی از آن ۲۴ تن چوب قاچاق از نوع “نراد” کشف کردند.

شمس، ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده را بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال عنوان کرد و یادآور شد: محموله قاچاق کشف شده به سازمان اموال تملیکی استان تحویل و خودروی مورد نظر به پارکینگ منتقل شد .

وی گفت: راننده این خودرو نیز دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد .

همچنین نعمت الله آزادی فرمانده انتظامی شهرستان آمل از کشف دو تن چوب جنگلی قاچاق از یک دستگاه وانت نیسان خبر داد.

وی یادآور شد:ماموران انتظامی بخش لاریجان این فرماندهی در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز حین کنترل وسایل نقلیه عبوری در محور های مواصلاتی، به یک دستگاه وانت نیسان حامل بار چوب مشکوک شدند .

فرمانده انتظامی شهرستان آمل تصریح کرد: ماموران خودروی مورد نظر را متوقف و در بازرسی از آن دو تن چوب آلات جنگلی قاچاق از نوع درختان آلوچه و غیره را کشف کردند.

آزادی خاطرنشان کرد: در این ارتباط راننده وانت نیسان دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی، تحویل مرجع قضایی شد.

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو