کد خبر: 73806

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۱۰/۰۳ - ۱۶:۲۶

پیگیری جهادی دکتر شاعری نتیجه داد:

ابلاغ اعتبار اجرای طرح فاضلاب شهرستان های بهشهر، نکا و گلوگاه به مبلغ ۴۰ میلیارد ریال توسط رییس سازمان برنامه وبودجه کشور

نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی از موافقت و ابلاغ نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه با اعتبار 40 میلیارد ریالی برای اجرای طرح فاضلاب شرق مازندران خبر داد.

تیتر ۳: نماینده مردم شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی از موافقت و ابلاغ نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه با اعتبار ۴۰ میلیارد ریالی برای اجرای طرح فاضلاب شرق مازندران خبر داد.

 

علی محمد شاعری از موافقت نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه با اعتبار ۴۰ میلیارد ریالی برای اجرای طرح فاضلاب شرق مازندران خبر داد و گفت: اجرای طرح فاضلاب شرق مازندران یکی از اولویت های مهم بود که از یک سال گذشته پیگیری های لازم در این راستا انجام شد و امروز محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور ورئیس سازمان برنامه و بودجه با اعتبار ۴۰ میلیارد ریالی موافقت کرد و این موافقت ابلاغ شد.

 

وی ادامه داد: با ابلاغ اعتبار امسال برای این طرح ، موافقت نامه مبادله می شود و پس از مبادله موافقت نامه، پیمانکار توسط شرکت آبفای شهری انتخاب خواهد شد و در نهایت عملیات اجرایی با اعتبار ۴ میلیارد تومان در شرق مازندران آغاز می شود ودر سال های آینده با تخصیص اعتبارات لازم عملیات ادامه خواهد داشت.

 

این مقام مسئول گفت:پیش بینی من این است تا حدود ۴ سال آینده عملیات اجرای فاضلاب شرق مازندران با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیارد تومان به پایان برسد.

 

شاعری خاطرنشان کرد: با اجرای طرح فاضلاب شرق مازندران بسیاری از مشکلات بهداشتی ومحیط زیستی بهشهر، نکا و گلوگاه حل خواهد شد و آبی که امروز در سطح معابر و خیابان ها جاری است وآلودگی آبهای زیرزمینی و مصرفی را به دنبال دارد تصفیه می شود و با بازچرخانی در چرخه مصرف قرار می گیرد.

 

وی بیان کرد: با بازچرخانی آب خام موردنیاز بهشهر، نکا و گلوگاه در بخش آبیاری فضای سبز و آب موردنیاز شستشوی معابر و خیابان ها و آب غیر شرب شرق مازندران تامین خواهد شد.

 

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه گفت: ۸۰ درصد آب مصرفی مردم شرق مازندران به فاضلاب تبدیل می شود که اگر فاضلاب این منطقه تصفیه نشود خطر بزرگی سلامت و بهداشت مردم شرق مازندران را تهدید می کند و منشا بسیاری از بیماری ها خواهد بود./ایلنا

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو