کد خبر: 73655

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۲:۲۶

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان:

تحقق ۱۴۰ درصدی کسب درآمدهای مصوب استانی اداره کل ثبت اسناد و املاک مازندران

محمد حسن بهادر با اعلام این خبر اظهار داشت: در این مدت 606 میلیارد و 389 میلیون ریال درآمد کسب شده است...

تیتر ۳: محمد حسن بهادر با اعلام این خبر اظهار داشت: در این مدت ۶۰۶ میلیارد و ۳۸۹ میلیون ریال درآمد کسب شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۲٫۵ درصد رشد داشته است.

 

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان بیان داشت: از این میزان درآمد کسب شده ۲۶۰ میلیارد و ۵۹۰میلیون ریال مربوط به ردیف های درآمدی ملی و ۳۴۵ میلیارد و ۷۹۲میلیون ریال مربوط به ردیف های درآمدی استانی می باشد.

 

بهادر افزود : از مجموع این درآمدها ۵۹ میلیارد ریال مربوط به درآمد حاصل از صدور اسناد کاداستری ، ۱۹ میلارد ریال مربوط به درآمد حاصل از تفکیک و پاسخ به استعلامات ، ۲۰ میلیارد ریال درآمد مربوط به صدور الکترونیک سند ، ۲۱ میلیارد ریال درآمد حاصل از افزایش تعرفه پاسخ به استعلامات ، و ۱۳۱ میلیارد ریال نیز مربوط به درآمد حاصل از اجرای ماده ۱۷ قانون جامع کاداستر بوده که در این مورد شاهد افزایش کم نظیر ۴۵۰۰ درصدی بوده ایم.

 

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان تصریح کرد: درآمدهای استانی مصوب در این مدت ۲۴۶ میلیارد و ۷۶۶ میلیون ریال بوده است که این اداره کل با تحقق ۱۴۰ درصدی آن ، موفق شد ۹۹ میلیارد ریال درآمد مازاد کسب و به حساب خزانه استان واریز نماید.

 

بهادر درپایان خاطرنشان ساخت: در ۸ ماهه ابتدائی امسال بیش از ۶ میلیارد ریال از سهم ۸ درصد حق الثبت ماهانه به حساب شهرداریهای استان واریز شد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو