کد خبر: 73646

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۶:۲۸

اخبار حوزه نیروی انتظامی مازندران:

کشف ۴۱۲ میلیون ریال اسکناس جعلی در بابلسر/حادثه رانندگی منجر به مرگ در محور نوشهر

واژگونی یک دستگاه خودروی پژو 405 در محور نور به نوشهر منجر به ایجاد حریق و مرگ راننده این خودرو شد .

به گزارش تیتر ۳ به نقل از پایگاه خبری پلیس، در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در محور نور به نوشهر ، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۲ نوشهر به محل حادثه اعزام شدند .

 

در این حادثه یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ به علت نامعلومی از مسیر خود منحرف و پس از واژگونی دچار حریق و منجر به مصدومیت شدید راننده این خودرو و مرگ وی بر اثر شدت جراحت های وارده ناشی از سوختگی شد . علت حادثه توسط کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است .

 

 

ریزش ستون ساختمان در حال احداث منجر به مرگ کارگر ساختمانی شد

 

ریزش یکی از ستون های ساختمان در حال احداث، منجر به مرگ کارگر ساختمانی در شهرستان آمل شد .

 

به گزارش تیتر ۳ به نقل از پایگاه خبری پلیس، ،در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر حادثه منجر به جرح در یکی از ساختمان های در حال احداث در شهرستان آمل بلافاصه ماموران کلانتری ۱۳ آمل به محل حادثه اعزام شدند .

 

این حادثه که در زمان بتون ریزی ستون های یک ساختمان در حال احداث روی داد ، یکی از کارگران این ساختمان به نام ” سید داوو د – ب “به علت افتادن ستون بر روی وی به شدت مجروح شد.نامبرده به علت شدت صدمات و جراحت های وارده ، قبل از حضور عوامل امدادی جان باخت .علت دقیق این حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است .

 

 

کشف ۴۰ میلیون ریالی کالای قاچاق در سوادکوه

 

فرمانده انتظامی شهرستان”سوادکوه” از توقیف یک دستگاه خودروی مزدا وانت حامل کالای قاچاق، به ارزش چهل میلیون ریال در محور شهرستان”سوادکوه” خبر داد .

 

به گزارش تیتر ۳ به نقل از پایگاه خبری پلیس، ، سرهنگ “مهدی خادمی” با اعلام این خبر، افزود: در راستای طرح برخورد و مقابله با قاچاق کالا و ارز در سطح شهرستان، ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی، حین انجام ماموریت و کنترل مبادی ورودی و خروجی شهرستان، در این محور موفق شدند، یک دستگاه مزدا وانت حامل کالای قاچاق را شناسایی و متوقف کنند.

 

وی تصریح کرد: ماموران در بازرسی از این خودور موفق شدند، مقادیر زیادی کالای قاچاق شامل آبمیوه و آشامیدنی ساخت کشور کره جنوبی کشف کنند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه، ارزش ریالی کشفیات کالای قاچاق در این عملیات پلیسی را چهل میلیون ریال اعلام کرد و افزود: در این ارتباط یک متهم به قاچاق کالا شناسایی و دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

 

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه، اظهار داشت: قاچاق کالا صدمات جبران ناپذیری به بدنه اقتصاد ملی وارد می کند که از مردم تقاضا می شود هرگونه اخبار در این خصوص را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

 

 

 

کشف ۴۱۲ میلیون ریال اسکناس جعلی در بابلسر

 

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از کشف اسکناس های جعلی به مبلغ ۴۱۲ میلیون ریال از ۲ کلاهبردار حرفه ای خبر داد .

 

به گزارش تیتر ۳ به نقل از پایگاه خبری پلیس، ، سرهنگ “حسن هاشم پور ” در تشریح این خبر، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر این که افرادی با استفاده از اسکناس های جعلی اقدام به کلاهبرداری از شهروندان و کسبه های این شهرستان می کنند، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

 

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر، افزود: ماموران کلانتری ۱۱ این فرماندهی با تحقیقات پلیسی و بررسی های همه جانبه موفق شدند متهمان را شناسایی کنند.

 

سرهنگ هاشم پور، خاطرنشان کرد: ماموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی و با همکاری ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی در عملیاتی غافلگیرانه خودروی متهمان را هنگام تردد در این شهرستان متوقف و آنان را دستگیر کردند.

 

وی در ادامه اظهار داشت: در بازرسی انجام شده از خودروی متهمان ۳۶ بسته اسکناس ۱۰۰ هزار ریالی و ۱۰۴ عدد تراول جعلی ۵۰۰ هزار ریالی در مجموع بالغ بر ۴۱۲ میلیون ریال تراول و اسکناس جعلی کشف شد.

 

جانشین فرمانده انتظامی بابلسر در خاتمه با اشاره به این که متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، از شهروندان خواست: در معاملات تجاری خود ضمن توجه به اصالت هرگونه وجه ، اسکناس ، چک و تراول های پرداختی در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را در سریع ترین زمان ممکن به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.#

 

 

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو