کد خبر: 73536

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۹:۱۵

طراح لیگ حافظان قرآن و دبیر اجرایی این مسابقات خبرداد:

پایان دومین دوره لیگ حافظان قرآن کریم ویژه جامعه ورزشی/تالیا نماینده تیراندازی با کمان قهرمان شد

سیده‌کلثوم حسینی، طراح لیگ حافظان قرآن و دبیر اجرایی این طرح قرآنی در حاشیه اختتامیه دومین دوره لیگ استانی حافظان قرآن کریم جامعه ورزشی در گفت‌و‌گو با این رسانه، اظهار کرد: در پایان رقابت‌های دومین...

تیتر ۳: سیده‌کلثوم حسینی، طراح لیگ حافظان قرآن و دبیر اجرایی این طرح قرآنی در حاشیه اختتامیه دومین دوره لیگ استانی حافظان قرآن کریم جامعه ورزشی در گفت‌و‌گو با این رسانه، اظهار کرد: در پایان رقابت‌های دومین دوره لیگ حافظان قرآن کریم ویژه جامعه ورزشی که در سالن ولیعصر(عج) سپاه شهرستان بهشهر برگزار شد، تیم تالیا از رشته تیر و کمان با کسب بیشترین امتیاز در صدر جدول قرار گرفت و به عنوان قهرمان این دوره از رقابت‌ها دست پیدا کرد.

دبیر اجرایی لیگ حافظان قرآن کریم تصریح کرد: همچنین، تیم‌های ستیا و حلما از رشته ورزشی تکواندو نیز با کسب امتیاز برابر و به صورت مشترک به عنوان تیم‌ دوم این دوره از رقابت‌ها دست یافتند و تیم سدنا از رشته تکواندو نیز بر سکوی سوم قرار گرفت.

حسینی در ادامه بیان کرد: در بخش انفرادی این دوره از مسابقات نیز عارفه قربانی (کیک بوکسینگ) از اصفهان، فاطمه زهرا رجبی (تکواندو) از مازندران و مریم احمدی از (بدنسازی) از گیلان در رشته حفظ ۱۰ جزء و سهیلا انصاری(تکواندو) از مازندران، زهرا یگانه(بدنسازی) از گیلان و سمیرا شریفی(آمادگی جسمانی) از مازندران در رشته حفظ هفت جزء حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند.

وی افزود: همچنین، فاطمه یخکشی(بدنسازی) از زنجان، مریم عسکری(تکواندو) از مازندران و سیده فاطمه حسینی(تکواندو) از مازندران در رشته حفظ پنج جزء، سمیرا چک (بدنسازی) از گیلان، راحمه آخوندی (تکواندو) از مازندران و مطهره سعیدی (تکواندو) از مازندران در رشته حفظ سه جزء رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

دبیر اجرایی لیگ حافظان قرآن کریم اظهار کرد: همچنین، در رشته حفظ یک جزء نیز فرناز الیاسی (تکواندو) از مازندران، فاطمه انصاری (تکواندو) از مازندران، مرضیه احمدی (بدنسازی) از گیلان و حدیث اسدی (تکواندو) از مازندران به ترتیب حائز رتبه‌های اول تا چهارم شدند.

حسینی همچنین، تصریح کرد: عادله یزدانی از شهرستان سیمرغ، سمیه کاکاسلطانی از شهرستان چالوس، مینا رمضان‌نژاد از شهرستان بابل و بهناز یوسف از شهرستان رامسر نیز به عنوان نفرات برگزیده رشته ترتیل قرآن کریم ویژه داوران و مربیان ورزشی دومین دوره از رقابت‌های لیگ حافظان قرآن کریم انتخاب شدند.

 

غزانی نائب رئیس هیات تیراندازی با کمان استان مازندران نیز در خاشیه این مراسم با تقدیر از درحشش نمایندگان تیروکمان مازندران در این رقابت ها افزود: ورزش به عنوان یکی از ارکان مهم فرهنگی جامعه و مهمترین شاخص در الگوپذیری نوجوانان و جوانان می تواند با برگزاری چنین برنامه هایی خوبی می تواند از بروز بسیاری از آسیب های اجتماعی جلوگیری کند.

 

وی تصریح کرد: اولین حضور تیروکمان در این رقابت ها قدرتمند بود و امیدواریم بتوانیم برای سالهای آتی نیز نمایندگان شایسته با تعداد نفرات بیشتری داشته باشیم.

 

طراح لیگ حافظان قرآن و دبیر اجرایی این طرح قرآنی با قدردانی از حامیان و نهادهای مشوق در این طرح افزود: امیدوارم با درخشش این طرح در اسستان و کشور بتوانیم در سالهای آتی با شرایط مطلوب تری این رقابت ها را برگزار کنیم.

 

به گزارش تیتر ۳، مراسم اختتامیه دومین دوره لیگ قرآنی جامعه ورزشی با حضور مقامات استانی و شهرستان از جمله مسئولان سپاه کربلا، نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران، امام جمعه شهرستان بهشهر، نمایندگان اداره کل ورزش و جوانان، رئیس شورای شهر ساری و نمایندگان شهرداری ساری و شهرداری بهشهر  عصر روز پنجشنبه ۲ آذر ماه در سالن الغدیر سپاه برگزار گردید.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو