کد خبر: 73531

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۸:۴۴

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران:

قرآن باید در همه عرصه ها و شئونات زندگی پررنگ باشد/تلفیق ورزش و قرآن ارزشمند است

هفته بسیج امسال با پیروزی جبهه مقاومت در سوریه مقارن شد و این اتفاق ارزشمند و مبارک است.

تیتر ۳: حجت‌الاسلام یدالله غلامی عصر پنجشنبه در مراسم اختتامیه دومین دوره از مسابقات استانی حافظان قرآن کریم ویژه جامعه ورزشی اظهار کرد: هفته بسیج امسال با پیروزی جبهه مقاومت در سوریه مقارن شد و این اتفاق ارزشمند و مبارک است.

 

وی با اشاره به اینکه پیروزی جبهه حق بر داعش نشان داد که یا اتحاد می توان بر کفر چیره شد، افزود: یکی از آرزوهای امام راحل تشکیل بسیج مسلمانان بود که این اتفاق در سوریه رقم خورد.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلای مازندران با ارزشمند توصیف کردن تلفیق قران و ورزش افزود: برگزاری مسابقه قرآنی در حوزه ورزش بسیار ارزشمند است و از متولیان این کار بی نظیر باید قدردانی ویژه ای کرد.

 

حجت‌الاسلام غلامی با اشاره به اینکه جان هم به مانند جسم نیاز به تقویت دارد ، اظهار داشت: قرآن تنها کتاب مقدس نیست که برای ثواب قرائت شود، قرآن در آشفته بازار تنها وسیله راه نجات، کمالف رشد و هدایت است و برای نجات باید به قرآن و اهل بیت پیامبر(ص) چنگ بزنیم.

 

وی با اشاره به پیشرفت‌های علمی که بشر دست پیدا کرده است، افزود: با این وجود قرآن معجزه الهی است که هنوز کسی نتوانست حتی یک آیه مانند قرآن را بیاورد.

 

غلامی ادامه داد: قرآن باید در همه شئون زندگی اعم از خانه و خانواده‌، در ورزش، سیاست، فرهنگ، بازار و در دانشگاه بلکه در همه امور زندگی ما حضور پررنگ داشته باشد.

 

این مقام مسئول ادامه داد: قرآن کتاب روحیه‌بخش است، ورزشکاری که با روحیه معنوی و وابستگی به قرآن به صحنه برود موفقیت بیشتری کسب می‌کند.

 

غلامی با سرلوحه قرار دادن روحیه شهید حججی به دلیل ایمان و باور خالص، افزود: شهدای کربلا به دلیل اعتقاد به الهی هر چه مصیبت و گرفتاری‌شان بیشتر می‌شد، چهره نورانی‌تری پیدا می‌کردند و این موضوع با شهادت شهید حججی به خوبی به همگان ثابت شد.

 

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو