کد خبر: 73113

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۵:۲۰

سردار بابایی:

کلیدی ترین رمز اقتدار و شکوه نیروهای مسلح کشور در تبعیت از رهبری و ولایت فقیه است

به گزارش تیتر 3، سردار محمدحسین بابایی در حاشیه مراسم رژه نیروهای مسلح در ساری در گفتگو با خبرنگار تیتر 3 اظهار داشت: همه ساله ...

به گزارش تیتر ۳، سردار محمدحسین بابایی در حاشیه مراسم رژه نیروهای مسلح در ساری در گفتگو با خبرنگار تیتر ۳ اظهار داشت: همه ساله مردم به پاس ۸ سال دفاع مقدس و ایستادگی ملت عزیز ایران، این هفته را گرا می می دارند. گرچه غفلت دولتمردان وقت، این فرصت را به دشمن داد تا دشمن به ایران حمله کند اما از سویی دیگر این ایستادگی، خصم دشمنان را به کام ما چنان شیرین نمود تا انقلاب اسلامی به دیگر اقصی نقاط جهان صادر شد.

 

فرمانده سپاه کربلای استان مازندران در خصوص برنامه های هفته دفاع مقدس در استان بیان داشت: طبق روال سال های گذشته برنامه های گسترده ای برای این هفته در استان مازندران تدارک دیده شده است که رزه نیروهای مسلح صبح امروز در سراسر استان سرآغاز این برنامه ها بوده است.

 

سردار بابایی افزود: رژه نیروهای بسیجی در قالب تور حماسی جهت عزیمت به میعادگاه های نماز جمعه، افتتاح پروژه های مختلف در استان مازندران، یادواره های مختلف جهت گرامیداشت شهدای دفاع مقدس ، برنامه های خاطره گویی رزمندگان، گردهمایی پیشکسوتان رزمندگان از جمله مهم ترین این برنامه ها هستند.

 

فرمانده سپاه کربلای استان مازندران ادامه داد: درخصوص یادواره شهدا باید بگویم هر ساله در استان مازندران بیش از دو هزار یادواره برگزار می گردد که از این حیث در کشور مرکز توجه است.

 

وی با اشاره به آماده بودن نیروهای مسلح در استان و کشور جهت مقابله با هرگونه دست درازی دشمنان، افزود: اگر از آسمان تیر آید و از زمین و زمان شمشیر ، این مسیر ادامه خواهد یافت بی آنکه باکی از دشمن نداشته باشیم.

 

سردار بابایی کلیدی ترین رمز اقتدار و شکوه نیروهای مسلح کشور و منحصر به فرد بودن آن را در تبعیت از رهبری و ولایت فقیه دانست و تصریح کرد: اقتدار و شکوه قوای نظامی جمهوری اسلامی ایران دلایل مختلفی دارد اما کلیدی ترین آن تبعیت مردم و امت از امام خودشان است و این اقتدار به برکت راهنمایی و هدایت های فرمانده کل قواست.

 

وی افزود: در زمان امام نیز همینگونه بوده است . هم مردم و هم نیروهای مسلح خودشان را سربازی آماد، وفادار و فداکار نسبت به ولایت و مردم احساس می کنند و این راز شکست ناپذیری نیروهای مسلح است.

 

فرمانده سپاه کربلا  مازندران، اتکا به نیروی لایزال الهی را شرط تداوم شکست ناپذیری عنوان داشت و افزود: اگر اتکا مادی و دنیایی باشد همه چیز فانی اشت اما اتکا به قدرت الهی به عنوان قدرت کامل نی تواند این مسیر را ادامه دهد و انشالله این انقلاب را متصل به انقلاب حضرت ولی عصر(عج) نماید.

 

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو