کد خبر: 73111

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۴

رئیس شورای تامین و استاندار مازندران:

نیروهای مسلح ایران جزء قدرتمندترین نیروهای نظامی جهان است

تیتر 3: ربیع فلاح جلودار، رئیس شورای تامین و استاندار مازندران صبح امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح استان مازندران با گرامیداشت یاد و خاطره ...

تیتر ۳: ربیع فلاح جلودار، رئیس شورای تامین و استاندار مازندران صبح امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح استان مازندران با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و تقارن این هفته با آغاز ماه محرم، اظهار داشت: امام حسین (ع) مظهر حق طلبی، ظلم ستیزی و ایستادگی در برابر جور و ستم است.

وی افزود: افتخارات هشت سال دفاع مقدس در سایه فرهنگ عاشورا آفریده شد و عزت و عظمت ما در سایه فرهنگ عاشورایی است.

استاندار مازندران جایگاه انقلاب اسلامی را بر بلندای قله مقاومت و استواری برشمرد و اظهار داشت: این افتخار نتیجه مقاومت و ایستادگی مردم سلحشور و نیروهای مسلح جان بر کف این مرز و بوم است.

وی افزود: سخنرانی سخیف ترامپ در سازمان ملل متحد نتیجه سیلی محکم رزمندگان ما است که البته به غیر از رژیم صهیونیستی هیچ استقبال کننده ای نداشت.

ربیع فلاح جلودار جمهوری اسلامی را در تمامی زمینه های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و … دارای قدرت کامل دانست و تصریح کرد: ایران از لحاظ ایستادگی و قدرت در جهان سرآمد است و نیروهای مسلح ما جز قدرتمندترین نیروهای نظامی جهان است.

استاندار مازندران با اشاره به آمادگی همه نیروی های نظامی کشور برای انجام هر ماموریتی گفت: در سایه تدبیر و درایت مقام معظم رهبری، حمایت مردم و اقتدار و توانمندی نیروهای مسلح در صلح و آرامش و امنیت زندگی می‌کنیم و همه باید قدر این نعمت را بدانیم.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو