کد خبر: 73102

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۹

فرمانده سپاه کربلای استان مازندران:

مردم و نظام در راه پاسداری از انقلاب اسلامی در مقابل یزیدان زمانه مقاوم تر خواهند شد

تیتر 3: سردار محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلای استان مازندران صبح امروز در سخنرانی آغازین مراسم رژه نیروهای مسلح با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس ...

تیتر ۳: سردار محمدحسین بابایی فرمانده سپاه کربلای استان مازندران صبح امروز در سخنرانی آغازین مراسم رژه نیروهای مسلح با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و پاسداشت همه ایثارگران و رزمندگان دفاع هشت ساله، اظهار داشت: این هفته هفته ای است که به دشمن خونخوار و شیطان بزرگ می گوئیم هرچه از عمر انقلاب بگذرد، مردم و نظام نسبت به آنچه تصمیم گرفته شده است یعنی پاسداری از انقلاب اسلامی و ایستادگی در برابر یزیدان زمانه محکم تر و استوارتر و مقاوم تر خواهند شد.  

 

فرمانده سپاه کربلای استان مازندران یادآور شد: این هفته به ما یادآوری می کند که اگر مسیری غیر از مقاومت و ایستادگی در پیش می گرفتیم  توسط دشمنان دور از خدا بایستی به مسلخ می رفتیم.

 

وی افزود: امروزه عصبانیت نظام سلطه از انقلاب اسلامی خودش را در کشتن مردم مسلمان و مظلوم میانمار، یمن، حمله وحشیانه و ترور و قتل عام در سوریه و عراق نشان می دهد.

 

سردار بابایی انقلاب اسلامی را فرزند عاشورا دانست و تصریح کرد: با تأسی به حون شهدای عاشورا نظام سلطه را می سوزانیم و ریشه کن خواهیم کرد.

 

فرمانده سپاه کربلای استان مازندران ادامه داد: نیروهای مسلح  ادامه دهنده راه شهدا، مطیع رهبر و فرمانبر مقام ولایت و امامت هستند.

 

به گزارش تیتر ۳،مراسم باشکوه رژه نیروهای مسلح مازندران  از ساعت ۷ صبح جمعه در میدان شهید قاسمی ساری  با حضور اعضای شورای تامین استان، مسئولان استانی، خانواده شهدا، جانبازان  و اقشار مختلف مردم و حضور مقتدرانه همه یگان‌های نظامی، انتظامی، سپاهی، بسیجی و مردمی  برگزار شد.

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو