کد خبر: 7084

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۰۴ - ۱۰:۴۰

امام جمعه نوشهر خبر داد:

کاهش تردد کشتی ها به بندر نوشهر و بیکاری نیروها

امام جمعه نوشهر گفت: چند وقتی است که تردد کشتی‌ها به بندر نوشهر کاهش یافته است و این برای بندر نوشهر به‌عنوان یکی از بنادر قدیمی استان مازندران اصلاً خوب نیست.....

تیتر ۳: امام جمعه نوشهر گفت: چند وقتی است که تردد کشتی‌ها به بندر نوشهر کاهش یافته است و این برای بندر نوشهر به‌عنوان یکی از بنادر قدیمی استان مازندران اصلاً خوب نیست.

نوشهر

به گزارش تیتر ۳، حجت‌الاسلام محمود مشایخ در نخستین روز از هفته دولت در دیدار مدیران با وی، نیمه‌تعطیل شدن بندر نوشهر را از نگرانی‌های مردم برشمرد و اظهار کرد: چند وقتی است که تردد کشتی‌ها به بندر نوشهر کاهش یافته است و این برای بندر نوشهر به‌عنوان یکی از بنادر قدیمی استان مازندران اصلاً خوب نیست.

وی افزود: با کم شدن تردد کشتی‌ها، برخی نیروها نیز بیکار شده‌اند و نگرانی‌های زیادی را بین مردم ایجاد کرده که ضروری است تا بررسی و توجه لازم در این زمینه صورت گیرد.  

امام جمعه نوشهر با تأکید بر اینکه دولت باید برای موفقیت خود دو کار مهم توجه به مطالبات رهبری و مردم و همت دوچندان برای اجرای اقتصاد مقاومتی را انجام دهد، خاطرنشان کرد: در کنار استقلال سیاسی و نظامی کشور باید به استقلال اقتصادی آن نیز توجه شود.  

مشایخ با بیان اینکه از ابتدای انقلاب تاکنون همه دولت‌ها مشروع بودند و اگر تنفیذ ولی امر مسلمین نباشد هیچ‌گاه دولتی مشروعیت پیدا نمی‌کند، اظهار کرد: هیچ کدام از چهارراه‌های نوشهر چراغ قرمز راهنمایی و رانندگی ندارد و بنابراین با توجه به کمبود نیرو در راهنمایی و رانندگی ضروری است تا چند چراغ راهنمایی برای  رفت و آمد بهتر خودروها در حوزه شهری نصب شود.

وی درباره بهره‌برداری از پل روگذر کوشکسرا در هفته دولت تصریح کرد: این یکی از پروژه‌های چندساله در شهرستان نوشهر است که در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد ولی با توجه به نامه اهالی این منطقه، دارای اشکالاتی است و باید هر چه زودتر و قبل از افتتاح برطرف شود.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو