کد خبر: 4658

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۴/۰۱ - ۱۳:۰۲

۷ کشته و مصدوم در تصادف زنجیره ای جاده هراز

  به گزارش شرق پرس رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی مازندران در گفتگو با فارس اظهار کرد: در حادثه اول یک ...

 

 فرهاد مصدری از وقوع حادثه تصادف زنجیره‌ای در محور هراز خبر داد و با اشاره به وقوع حادثه مذکور در حوالی معدن شهیدی‌فر جاده هراز، تعداد کشته‌ها و مصدومین را هفت نفر عنوان کرد

 

به گزارش شرق پرس رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی مازندران در گفتگو با فارس اظهار کرد: در حادثه اول یک دستگاه خودروی پیکان وانت به زیر یک دستگاه کامیون رفت که این حادثه سه مصدوم بر جای گذاشت.

وی ادامه داد: حین بیرون آوردن مصدومین حادثه یک دستگاه کامیون دیگر واژگون و با یک دستگاه خودروی پراید به شدت برخورد کرد که در حادثه دوم نیز چهار مصدوم بر جای ماند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی مازندران با بیان اینکه چهار دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ و دو دستگاه آمبولانس هلال احمر مستقر در محور هراز به محل حادثه اعزام شدند، تصریح کرد: با توجه به وخامت وضعیت جسمانی مصدومین، بلافاصله پس از اقدامات اولیه درمانی تمامی هفت مصدوم به بیمارستان ۱۷ شهریور شهرستان آمل منتقل شدند.

مصدری خاطرنشان کرد: براساس اعلام مسئولان بیمارستان ۱۷ شهریور یکی از مصدومین به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد و چند مصدوم دیگر نیز وضعیت نامناسبی را دارند که به بخش مراقبت‌های ویژه منتقل شدند.

به گفته وی، علت حادثه در دست بررسی است.

 

/انتهای خبر

فرهاد مصدری دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در ساری از وقوع حادثه تصادف زنجیره‌ای در محور هراز خبر داد و با اشاره به وقوع حادثه مذکور در حوالی معدن شهیدی‌فر جاده هراز، تعداد کشته‌ها و مصدومین را هفت نفر عنوان کرد و اظهار کرد: در حادثه اول یک دستگاه خودروی پیکان وانت به زیر یک دستگاه کامیون رفت که این حادثه سه مصدوم بر جای گذاشت.

وی ادامه داد: حین بیرون آوردن مصدومین حادثه یک دستگاه کامیون دیگر واژگون و با یک دستگاه خودروی پراید به شدت برخورد کرد که در حادثه دوم نیز چهار مصدوم بر جای ماند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی مازندران با بیان اینکه چهار دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ و دو دستگاه آمبولانس هلال احمر مستقر در محور هراز به محل حادثه اعزام شدند، تصریح کرد: با توجه به وخامت وضعیت جسمانی مصدومین، بلافاصله پس از اقدامات اولیه درمانی تمامی هفت مصدوم به بیمارستان ۱۷ شهریور شهرستان آمل منتقل شدند.

مصدری خاطرنشان کرد: براساس اعلام مسئولان بیمارستان ۱۷ شهریور یکی از مصدومین به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد و چند مصدوم دیگر نیز وضعیت نامناسبی را دارند که به بخش مراقبت‌های ویژه منتقل شدند.

به گفته وی، علت حادثه در دست بررسی است.

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930401000784#sthash.3IJzQFG3.dpuf

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو