کد خبر: 6701

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۲۳ - ۱۹:۲۹

در هفته دوم لیگ دسته اول فوتبال کشور؛

هر دو نماینده فوتبال مازندران مقابل حریفان به پیروزی رسیدند

نمایندگان فوتبال مازندران در لیگ دسته یک باشگاههای کشور با نتیجه مشابه دو بریک از سد حریفان خود گذشتند.

به گزارش تیتر۳، نمایندگان فوتبال مازندران در لیگ دسته یک باشگاههای کشور  با نتیجه  مشابه دو بریک از سد  حریفان خود گذشتند.

تیم محمود فکری در اولین نمایش پیش چشمان تماشاگران خودی مسلط و مصمم بازی کرد، تمام زمین را در اختیار داشت و روی مهارت های محمد عباس زاده دو گل زد تا نساجی که بازی نخست فصل را در البرز باخته بود، جبران مافات کرده و نخستین پیروزی اش را برابر تیم نفت مسجد سلیمان به چنگ آورد.

در این نبرد سخت و سنگین تیم جنوبی به ندرت تاب و توان آن را نیافت که دروازه نساجی نزدیک شود و محمود فکری جوری تیمش را چید که میهمان به نزدیکی هایش نرسید.

منتظر بازی های آتی هستیم تا نساجی را تکامل یافته تر ببینیم. تیمی که فکری ساخته اسمی های چندانی ندارد ولی آنها هوشیار هستند و برای هم بازی می کنند. این وضعیت پایدار بماند هیچ تیمی تاب ایستادگی را نخواهد داشت اما تجربه خطرمان می دهد که نکند بی توجهی های مالی زیاد تیم دوست داشتنی استان را از تک و تا بیاندازد.

در دیدار دیگر نماینده مازندران خونه به خونه  نیز مثل یک تیم بزرگ نتیجه گرفت و شروعی مناسب را داشت تا حتی بهتر از فصل قبل شروع کرده و هوادارانش را از اضطراب خارج سازد که نکند تیم شان فقط اسم های برجسته داشته اما توانایی نتیجه گیری اش پایین باشد.

خونه به خونه در اولین نبرد خارج از خانه اش تیم خوب مس رفسنجان را در زمین خودش مقهور کرد تا با گل های حمید کاظمی و روح الله باقری به برد ارزشمند دو به یک رسیده و حداکثر امتیازات دو بازی اول را گرفته باشد.

بابلی ها در دیار کرمان هم تهاجمی بازی کردند تا به سبک و سیاقی که علیرضا مرزبان وعده کرده بود به قصد پیروزی های متوالی چه در خانه و چه خارج از آن به میدان بروند.

این پیروزی تیم خونه به خونه را که در ابتدا گل زد و سپس گل خورد اما در خود فرو نرفت و متوقف نشد را به باور توان کسب برتری در خارج از خانه رساند که بسیار پراهمیت خواهد بود.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو