کد خبر: 73438

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۲۲:۴۰

۶ مازندرانی به رقابت‌های کشتی امیدهای جهان می‌روند + تصاویر

با اعلام فهرست نهایی تیم‌های ملی کشتی زیر 23 سال برای شرکت در جهانی لهستان، مشخص شد که 6 مازندرانی شامل چهار کشتی گیر و دو مربی روانه آوردگاهی حساس می‌شوند.

تیتر ۳: تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی امید ایران به آخرین مسابقه مهم بین‌المللی در سال ۲۰۱۷ می‌روند که در شهر بیدگوشچ لهستان برگزار می‌شود.

برگزاری مسابقات جهانی در رده سنی امید پس از تایید اتحادیه جهانی کشتی برای نخستین‌بار پس از سال‌ها وقفه در انتهای همین ماه صورت می‌پذیرد.

در تیم ملی کشتی فرنگی امید، امیرحسین حسینی در وزن ۹۸ کیلوگرم تنها مازندرانی است که به روی تشک می‌رود.

امیرحسین اهل آمل است و سابقه نایب قهرمانی جوانان جهان در سال ۲۰۱۵ را دارد و همچنین امسال در بازی‌های آسیایی داخل سالن در ترکمنستان قهرمان شده است.

دو قهرمان آزادکار ایران در همان رقابت‌های عشق‌آباد ۲۰۱۷ به عضویت تیم ملی امید درآمدند.

ایمان صادقی از جویبار در ۶۱ کیلوگرم کشتی می‌گیرد که دو بار سابقه کسب طلای جوانان جهان را دارد.

مجتبی گلیج از تنکابن در ۹۱ کیلوگرم به روی تشک خواهد رفت که او نیز سابقه قهرمانی جوانان جهان و طلای بازی‌های آسیایی داخل سالن را دارد.

رضا اطری نماینده وزن نخست  کشتی آزاد ایران در جهانی بزرگسالان ۲۰۱۷ پاریس فرصتی برای جبران یافته است.

این کشتی‌گیر بابلی وزن ۵۷ کیلوگرم در فرانسه پنجم شد اما این بار در رده امیدها به دنبال کسب نخستین نشان جهانی خود است.

حسن حسین‌زاده مربی سازنده آملی در کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی جای دارد و علی اصغر بذری بهشهری نائب قهرمان اسبق جهان در تیم ملی کشتی آزاد مربی است.

مسابقات کشتی فرنگی امیدهای جهان روزهای ۳۰ آبان ماه و اول آذر ماهدر شهر بیدگوشچ برگزار می‌شود که امیرحسین حسینی روز پایانی ماه جاری به میدان می‌رود.

پیکارهای کشتی آزاد امیدها هم روزهای ۴ و ۵ آذر ماه به میزبانی لهستانی خواهد بود که رضا اطری و ایمان صادقی در روز نخست و مجتبی گلیچ در روز پایانی مسابقات به تقابل با حریفان خود می‌پردازند./فارس

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو