کد خبر: 5524

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۴/۲۲ - ۱۴:۰۷

۵ میلیون وام برای بازنشستگان نیروهای مسلح

  مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح اعلام کرد: بازنشستگان نیروهای مسلح به طور میانگین تا سقف ۵۰ میلیون ریال وام معیشتی دریافت می کنند. ...

 

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح اعلام کرد: بازنشستگان نیروهای مسلح به طور میانگین تا سقف ۵۰ میلیون ریال وام معیشتی دریافت می کنند.

شرق پرس: سردار سرتیپ حسین دقیقی در گفتگو با واحد مرکزی خبر گفت: برای این طرح که در قالب طرح توانمندسازی بازنشستگان نیروهای مسلح اجرا می شود در گام نخست ماهانه ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است و در گام بعدی در شش ماه آینده منابع این طرح به ۶۰۰ میلیارد ریال افزایش می یابد.

وی افزود: مرحله نخست این طرح از این ماه آغاز شده است و افراد واجد شرایط متقاضی دریافت این تسهیلات به طور میانگین تا ۵۰ میلیون ریال تسهیلات در قالب وام های معیشتی دریافت می کنند.

سردار دقیقی با بیان اینکه منابع این طرح از محل حقوق بازنشستگان تامین می شود، گفت: بر اساس این طرح همه بازنشستگان می توانند از تسهیلات این طرح بهره مند شوند همچنین واگذاری سهام ارزشمند و مفید این طرح از دیگر مزایایی است که به بازنشستگان تعلق می گیرد.

وی افزود: در گام نخست این طرح، ماهانه به طور متوسط شش هزار نفر می توانند از این تسهیلات استفاده کنند.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح گفت: این حجم پرداخت تسهیلات به بازنشستگان معادل ۱۰ برابر تسهیلاتی است که در ماه های گذشته به افراد زیرپوشش پرداخت می شد.

به گفته سردار دقیقی  ۶۰۰ هزار بازنشسته زیرپوشش سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح می توانند برای ثبت نامه در این طرح به دفاتر خدمات الکترونیکی “ساتا” مراجعه کنند.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو