کد خبر: 4152

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۳/۱۷ - ۶:۲۸

۴۱ میلیارد ریال میزان خسارت سیل نکا

  به گزارش شرق پرس، فرماندار نکا, عصر جمعه در حاشیه بازدید از رودخانه لکشا اظهار داشت: در چند ماه اخیر بر اثر ...

 

علی رجبی خسارت وارد شده وقوع سیلاب در شهرستان را در بخش های کشاورزی ، تجاری مسکونی و راهها را چهار میلیارد و یکصد و۷۰ میلیون تومان اعلام کرد.

 

به گزارش شرق پرس، فرماندار نکا, عصر جمعه در حاشیه بازدید از رودخانه لکشا اظهار داشت: در چند ماه اخیر بر اثر رانش دیواره رودخانه لکشا در مسیر نکا رود واقع در روستای زرندین سفلی واحدهای مسکونی حریم رودخانه در معرض خطر قرار گرفت .

رجبی بیان داشت: با بارندگی شدید در دو روز گذشته  یک بار دیگر به این رودخانه خسارت وارد شده که برای رفع این معضل به وجود آمده و به بار نیاوردن خطرات جدی تر برای روستا جهت ترمیم این رودخانه به اعتبار فوری از سوی دولت یازدهم نیازمند هستیم.

وی افزود: به دنبال وقوع سیلاب در شهرستان بیش از دو میلیارد و ۷۰ میلیون تومان به اراضی کشاورزی ، مزارع شالیزاری و ۲۰سردهنه خسارت وارد شد.

رجبی با اشاره به اینکه در این رویداد ۱۵ منزل مسکونی در شهرستان دچار آسیب شدند ، تصریح کرد: خسارت وارد شده به منازل مسکونی آسیب دیده در شهرستان ۴۰۰ میلیون تومان  بر آورد شده است.

نماینده عالی دولت با اشاره به خسارت ناشی از تخریب تأسیسات زیر ساختی ، راه ها و محورهای ارتباطی و مواصلاتی در بخش مرکزی و هزار جریب  بیان کرد: بیش از یک میلیارد و۷۰۰ میلیون تومان به تأسیسات زیر ساختی راه ها و محورهای ارتباطی  شهرستان خسارت وارد شد.

فرماندار نکا در پایان متذکر شد: با کمک نیروهای امدادی و ستاد مدیریت بحران وضعیت شهرستان به حالت عادی بازگشت.

استاندار مازندران عصر امروز با حضور در نکا به همراه مسئولان استانی و شهرستانی از مناطق سیل زده شهرستان بازدید به عمل آورد.

به گزارش مهر, ربیع فلاح جلودار ضمن بازدید میدانی از مناطق سیل زده قول مساعد همکاری به مردم آسیب دیده و رفع نیازهای آن ها را داد.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو