کد خبر: 2100

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۱۷ - ۱۲:۱۹

۴۰ نماینده مجلس با هاشمی دیدار کردند

  به گزارش شرق پرس، «کمال الدین پیرموذن» امروز (یکشنبه) در گفت و گو با ایرنا افزود: در این دیدار محمد رضا تابش ...

 

۴۰نماینده مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه) با آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت به مناسبت سال جدید، دیدار و گفت و گو کردند.

 
به گزارش شرق پرس، «کمال الدین پیرموذن» امروز (یکشنبه) در گفت و گو با ایرنا افزود: در این دیدار محمد رضا تابش نماینده مردم اردکان به نیابت از نمایندگان حاضر مطالبی درباره عملکرد شعار سال که توسط رهبر معظم انقلاب با نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده است، بیان کرد.

وی ادامه داد: رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام هم در این دیدار از اینکه دولت با عقلانیت کار را پیش برده و با ایجاد امید عزم ملی و نشاط را در جامعه ایجاد کرده است، اظهار خوشحالی کرد.

به گفته نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی، آیت الله هاشمی رفسنجانی در این دیدار بر اجرای کامل قانون هدفمندی یارانه ها تاکید کرد و ضمن ابراز امیدواری نسبت به تعامل با دنیا اظهار داشت که باید بیشتر حساس باشیم تا از پشت خنجر نخوریم.

پیر موذن اضافه کرد: رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در این نشست همچنین اظهارامیدواری کرد برنامه ششم توسعه در سال آتی با همکاری و تعامل دولت، مجلس شورای اسلامی و مجمع تشخیص مصلحت نظام تدوین و تصویب شود.

 
/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو