کد خبر: 279

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۱/۰۶ - ۶:۰۸

۴ کشته و زخمی بر اثر واژگونی سرویس مدرسه در مازندران

  به گزارش شرق پرس، عیسی لطیفی در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: ساعت 20:14 دقیقه امشب راننده سرویس مدرسه که قصد انتقال چهار ...

 

رئیس اداره آموزش و پرورش بابل گفت: بر اثر انحراف به چپ راننده سرویس مدرسه چهار نفر از دانش‌آموزان نمونه دولتی بابل کشته و زخمی شدند و حال راننده خودرو وخیم اعلام شده است.

 

به گزارش شرق پرس، عیسی لطیفی در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: ساعت ۲۰:۱۴ دقیقه امشب راننده سرویس مدرسه که قصد انتقال چهار نفر از دانش‌آموزان پسر به مدرسه راهنمایی نمونه دولتی رمنت را داشت به دلیل انحراف به چپ در جاده کیاکلا دچار سانحه تصادف شده که در این سانحه رضا علیزاده جلودار دانش‌آموز اول راهنمایی در دم جان سپرد و سه نفر دیگر از دانش‌آموزان به همراه راننده این سرویس زخمی شدند.

وی افزود: مصدومان بلافاصله توسط اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل شدند که سه نفر از دانش‌آموزان از ناحیه دست و پا دچار شکستگی شده‌اند که حال آنها رضایت بخش است.

لطیفی بیان داشت: حال راننده خودرو وخیم اعلام شده است.

وی همچنین با اشاره به اینکه هشت مینی‌بوس و یک اتوبوس برای سرویس دانش‌آموزان نمونه دولتی رمنت از سوی آموزش و پرورش انتخاب شد، بیان داشت: خانواده این دانش‌آموزان که اهل شهر گتاب هستند اقدام به گرفتن سرویس خصوصی برای فرزندان خود کرده بودند.

رئیس آموزش و پرورش بابل با اشاره به اینکه وضعیت نامناسب جاده گنج‌افروز، امنیت دانش‌آموزان مرکز تیزهوشان روشن‌آباد را به شدت تهدید می‌کند، افزود: در این مسیر نیز شاهد تصادفات زیاد منجر به مرگ بوده‌ایم که بسیاری از این سانحه‌دیدگان را دانش‌آموزان تشکیل می‌دهند.

وی تصریح کرد: با توجه به بازدید معاونان وزیر راه، استاندار وقت مازندران، مدیرکل راه وشهرسازی و مسئولان ذیربط تاکنون اقدامی برای امنیت جانی دانش‌آموزان این مدرسه صورت نگرفته است.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو