کد خبر: 12474

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ - ۱۱:۱۸

۴ خبر فوری از مازندران / مراتع ملی آمل طعمه حریق / دستگیری سریع قاتل

تیتر 3 » بر اثر وقوع آتش سوزی در منطقه" نمارستاق" شهرستان "آمل"، بیش از سه هکتار از اراضی و مراتع ملی این شهرستان در آتش سوخت.

آتش

به گزارش تیتر ۳ به‌نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس مازندران، در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ شهرستان آمل، مبنی بر وقوع آتش سوزی در مراتع و اراضی ملی یکی از روستاهای حومه شهرستان آمل در منطقه نمارستاق، ماموران انتظامی سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند.

ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی‌های اولیه دریافتند، حدود ۳ هکتار از مراتع ملی به علت نامعلومی دچار حریق شد که با حضور عوامل آتش نشانی و همکاری اهالی محل حریق مهار شد.

در این ارتباط بیش از ۶۰ اصله درخت در آتش سوخت که علت آتش‌‌سوزی از سوی کارشناسان در دست بررسی است.

هشدار پلیس فتای مازندران درباره حمله فیشینگ پیشرفته

برخی از حملات فیشینگ با ارسال یک پیامک به قربانی آغاز می‌شود و در پیامکی که در ظاهر از سمت Gmail فرستاده شده به کاربر هشدار داده می‌شود.

در این نوع حملات نفوذگر ایمیلی کاملاً مشابه ایمیل‌های Gmail که حاوی لینکی برای تغییر گذر واژه است، به قربانی ارسال می‌کند.

لینک درون ایمیل، کاربر را به صفحه جعلی Gmail هدایت می‌کند که در آن از کاربر خواسته می‌شود تا گذر واژه خود را وارد کرده و برای ادامه کار ‌روی دکمه‌ای که او را به صفحه دوم هدایت می کند، کلیک کند. ‌با این کار، گذر واژه ایمیل به دست نفوذگر می‌رسد. نفوذگر نیز اقدام به ورود به ایمیل قربانی با گذر واژه سرقت شده می‌کند.

جهاد کبیر، تبعیت نکردن از دشمن و اطاعت از رهبری است

معاون تبلیغات و روابط‌عمومی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: جهاد کبیر یعنی تبعیت‌نکردن از دشمن و اطاعت از رهبری است.

سردار رمضان شعبانی در جمع کارکنان فرماندهی انتظامی مازندران، راه‌های تحقق جهاد کبیر در جامعه اسلامی را معرفت پیدا کردن به زندگی دینی، داشتن آگاهی لازم، عدم تبعیت از دشمن و پاسداری از مرزهای دینی و انقلابی برشمرد و افزود: اقدام کردن در مسیر زندگی دینی با اقتدای به ولایت، افتخار به تبعیت از سبک زندگی الهی، ترویج و تبلیغ آن به وسیله عمل صحیح (تحقق دولت، جامعه و تمدن اسلامی) از دیگر راه‌های تحقق جهاد کبیر در جامعه اسلامی است.

معاون تبلیغات و روابط‌عمومی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا افزود: رسالت و مسئولیت‌های ما در زندگی مجاهدانه به دو بخش مهم حق‌یابی و حق‌شناسی و بی‌قراری و عدم بی‌خیالی تقسیم می‌شود.

دستگیری قاتل در کمتر از ۴۸ ساعت در چالوس

ماموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان چالوس، قاتل مرد ۲۸ ساله را در کمتر از ۴۸ ساعت شناسایی و دستگیر کردند.

در پی وقوع درگیری منجر به قتل در ساعت یک و ۲۰ دقیقه بامداد روز سه‌شنبه ۱۱ آبان‌ماه در یکی از مناطق ساحلی شهر چالوس، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان چالوس قرار گرفت.

ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه دریافتند، فردی به نام “م – ر” ۲۸ ساله در پی یک درگیری لفظی با فردی به نام “د- ه” مورد اصابت چاقو از نواحی مختلف بدن قرار گرفت که سریعاً به بیمارستان منتقل شد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو