کد خبر: 9124

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۰۷ - ۱۱:۳۰

فرمانده نیروی انتظامی مازندران خبر داد:

۳۴ هکتار زمین دولتی از زمین خواران مازنی بازپس گرفته شد

تیتر3: فرمانده نیروی انتظامی مازندران در در آستانه هفته ناجا( نهم تا 16 مهرماه)در گفت و گو با خبرنگاران گفت :در سال جاری افزون بر ...

تیتر۳: فرمانده نیروی انتظامی مازندران در در آستانه هفته ناجا( نهم تا ۱۶ مهرماه)در گفت و گو با خبرنگاران گفت :در سال جاری افزون بر ۳۴ هکتار زمین دولتی از زمین خواران این خطه شمال بازپس گرفته شد.

سردار سید محمود میرفیضی ارزش ریالی زمین هایی که از دست زمین خواران خارج و به املاک دولتی برگشت را افزون بر ۹۶۰ میلیارد ریال اعلام کرده است.
وی تعداد پرونده تشکیل شده در حوزه زمین خواری را در این استان در سال جاری حدود ۳۵ فقره برشمرد.
سردار میرفیضی گفت که درنیمه نخست سال جاری کشف زمین خواری در مازندران در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۴۰ درصد رشد داشته است.

فرمانده نیروی انتظامی مازندران گفت: در سال جاری کشف کلاهبرداری در این استان در مقایسه با مدت مشابه ۱۶ درصد رشد داشته است.
وی اضافه کرد : در این مدت ۵۱ فقره پرونده کلاهبرداری در مازندران به ارزش ۴۶۷ میلیارد ریال تشکیل و اموال مال باختگان به مردم تحویل شده است.
به گفته وی ۷۸ درصد از پرونده های کلاهبرداری تشکیل شده در نیروی انتظامی در سال جاری منجر به کشف شده است ودر مجموع نرخ جرم در مازندران روند کاهشی داشته است.
سردار میرفیضی کاهش ۱۷ درصدی تشکیل پرونده ها در پاسگاه ها و کاهش ۲۲ درصدی تماس مردم با پلیس ۱۱۰ را دلیلی برای صحت کاهش نرخ جرم در این استان اعلام کرد.
وی مهمترین نگرانی در حوزه جرم زدایی در مازندران را کاهش سن جرم اعلام کرد که براین اساس ۹۰ درصد از جرایم در این استان مربوط به جوانان ۱۵ تا ۳۹ سال است.
فرمانده نیروی انتظامی مازندران گفت که همزمان با هفته ناجا ( نهم تا ۱۶ مهرماه) ۱۰۰ برنامه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در این خطه شمال کشور اجرا می شود.
سردار میرفیضی اظهارداشت :این برنامه ها برای تحقق شعار ارتقاء سلامت اجتماعی، افزایش امنیت اجتماعی ، معرفی دستاوردهای ناجا و افزایش مقبولیت این نیرو نزد مردم انجام می شود.
وی مهمترین برنامه های عملیاتی در این هفته را شامل اجرای طرح های ترافیکی، پیاده روی خانوادگی، صبحگاه مشترک نیروهای مسلح ، برپایی چادرهای امدادی و رزمایش ناجا اعلام کرد.
وی اضافه کرد : نیروی انتظامی با اجرای این برنامه ها به دنبال بیان دستاوردهای ناجا به مردم و پاسخگویی به مطالبات مردم به عنوان سرمایه های اجتماعی جامعه است.
فرمانده نیروی انتظامی مازندران گفت که نیروی انتظامی خود را پاسخگوی مطالبات مردم می داند و تمام برنامه های خود را برای ایجاد اعتماد عمومی با رویکرد مشارکت مردم انجام می دهد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو