کد خبر: 11469

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ - ۲۳:۱۲

در هفته یازدهم لیگ دسته اول کشور؛

دربی مازندران با پیروزی خونه به خونه آرام گرفت/خونه به خونه در صدر جدول لیگ دسته یک کشور

دربی مازندران با پیروزی خونه به خونه آرام گرفت/خونه به خونه در صدر جدول لیگ دسته یک کشور

در هفته یازدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور که از ساعت ۱۴:۴۵ عصر یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ تیم های خونه به خونه و نساجی مازندران در استادیوم شهید وطنی قائمشهر به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان خونه به خونه موفق شد با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی برسد.

 

به گزارش تیتر ۳ » گل اول این دیدار را نساجی مازندران توسط محمد عباس زاده در دقیقه ۴۸ بازی به ثمر رساند. محمد غلامی و جلال رافخایی نیز به ترتیب در دقایق ۵۷ و ۸۹ گلهای خونه به خونه بابل را به ثمر رساندند.
قضاوت این دیدار که در مقابل دیدگان بیش از ۱۰ هزار تماشاگر برگزار شد، بر عهده تورج حق وردی داور توانمند و خوش قضاوت کشورمان بود. وی به حمید نعمتی و محمد علی نژاد از نساجی و محمد غلامی و حمید کاظمی از خونه به خونه کارت زرد نشان داد.
این دیدار با برتری نسبی خونه به خونه آغاز شد بطوریکه در دومین دقیقه، روی حرکت محمد غلامی از سمت راست این بازیکن با دروازه بان نساجی در موقعیتی تک به تک قرار گرفت که مهدی خانی شوت غلامی را به خوبی دفع کرد.
مسابقه در ادامه از سوی بازیکنان دو تیم محتاطانه دنبال شد و نیمه اول بدون رد و بدل شدن گلی به پایان رسید.
در آغاز نیمه دوم شاگردان محمود فکری با حمایت ۱۰ هزار هوادار خود حملاتی را روی دروازه خونه به خونه تدارک دیدند. در دقیقه ۴۷ روی سانتر حمید نعمتی از سمت چپ و ضربه سر احسان تاییدی پس از واکنش دروازه بان خونه به خونه به تیر دروازه برخورد کرد.
نساجی در دقیقه ۴۸ مسابقه و از روی فرار خوب محمد عباس زاده و ضربه تمام کننده اش به گل اول بازی دست یافت تا استادیوم شهید وطنی غرق در شادی شود.
شاگردان مرزبان در تیم خونه به خونه پس از پذیرش این گل سر و پا حمله شدند و توانستند در دقیقه ۵۷ و از روی ارسال امیرحسین فشنگچی و ضربه سر محمد غلامی بازی را به تساوی بکشانند.
پس از گل تساوی خونه به خونه بازیکنان نساجی بار دیگر نبض بازی را در دست گرفتند و با خلق چند موقعیت گلزنی بارها توسط مجتبی رمضانی، احسان تاییدی و مرتضی غلامعلی تبار تا مرز بازگشایی مجدد دروازه میهمان پیش رفتند اما این خونه به خونه بود که موفق شد در دقیقه ۸۹ روی یک ضد حمله توسط سید جلال رافخایی تیر خلاص را بر پیکر نساجی چی ها شلیک کند.

تلاش های بازیکنان نساجی در واپسین دقایق مسابقه راه به جایی نبرد تا خونه به خونه فاتح دربی فوتبال مازندران در لیگ دسته اول کشور لقب بگیرد.
خونه به خونه با کسب این برتری ۲۲ امتیازی شد و به صدر جدول رده بندی لیگ دسته اول فوتبال کشور صعود کرد. نساجی مازندران نیز با قبول این شکست ۱۶ امتیازی باقی ماند و در رده ششم جدول قرار گرفت.

ترکیب نساجی مازندران:
وحید مهدی خانی، علی گودرزی، مرتضی غلامعلی تبار، کاظم حیات منش، امین شجاعیان (۶۹ – عباس یحیی بیگی)، میثم کریمی، حمید نعمتی، حسن نجفی (۷۴ – محمد علی نژاد)، مجتبی رمضانی، احسان تاییدی و محمد عباس زاده (۸۳ – پیمان میری)
سرمربی: محمود فکری
ترکیب خونه به خونه مازندران:
میکائیل ایمن تراج، محمد علیزاده، حنیف عمران زاده، مازیار زارع، امیرحسین فشنگچی، میثم نقی زاده، عباس محمدرضایی (۷۲ – حسین کریمی)، پژمان نوری، محمد غلامی (۶۵ – روح الله باقری)، حمید کاظمی (۶۰ – مهدی خیری) و جلال رافخایی
سرمربی: علیرضا مرزبان

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو