کد خبر: 4605

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۳/۳۱ - ۴:۵۳

۳۰۰ زندانی شیعه در زندان موصل, توسط داعش اعدام شدند

  شرق پرس:  فرمانده عملیات سامراء فرمانده عملیات سامراء در سخنانی تصریح کرد که نیروهای امنیتی عراق امروز جمعه موفق شدند، سرکرده گروه ...

 

 

سرتیپ «صباح الفتلاوی» با اعلام هلاکت سرکرده گروه تروریستی داعش در تکریت، از دستگیری یک تروریستی داعشی فراری از زندان موصل خبر داد که طی بازجویی از وی به اعدام ۳۰۰ شیعی در زندان موصل به دست داعش اعتراف کرد.

 

شرق پرس:  فرمانده عملیات سامراء فرمانده عملیات سامراء در سخنانی تصریح کرد که نیروهای امنیتی عراق امروز جمعه موفق شدند، سرکرده گروه تروریستی داعش در تکریت به نام «ابو حبیب الجزایری» را در منطقه بیجی واقع در شمال تکریت به هلاکت برسانند.
 
الفتلاوی روز گذشته نیز اعلام کرده بود که نیروهای امنیتی عراق موفق شدند، سرکرده اول داعش در استان صلاح الدین را که یک سعودی تبار است، به هلاکت رساندند.
 
در جنوب عراقو در استان بصره پلیس این استان نیز اعلام کرد که یکی از عناصر داعش را دستگیر کرده که که از زندان «بادوش» موصل فرار کرده است.
 
بیانیه پلیس بصره تاکید کرده است که نیروی پلیس این استان موفق شد، یکی از فراریان زندان بادوش در موصل را دستگیر کرده که از عناصر وابسته به گروه تروریستی داعش است.
 
این بیانیه افزوده است: این تروریست داعشی طی بازجویی‌های خود اعتراف کرده که بیش از ۳۰۰ زندانی شیعی به دست عناصر داعش اعدام شده‌اند.
 
داعش در حمله به زندان بادوش موصل در ۱۰ ژوئن جاری اقدام به آزادسازی صدها زندانی کردند که در میان آنها زندانیان متهم به دست داشتن در اقدامات تروریستی نیز مشاهده می‌شوند. /فارس

 

/انتهای خبر

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو