کد خبر: 2209

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۲۰ - ۷:۵۸

۳۰درصد تخفیف برای ورود زنان خانه دار به دانشگاه آزاد

شرق پرس:  دکتر حمید میرزاده که در حاشیه مراسم افتتاحیه نهمین دوره مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی ...

 

رییس دانشگاه آزاد اسلامی از اختصاص ۳۰ درصد تخفیف شهریه به زنان خانه‌دار متقاضی تحصیل در رشته های مرتبط با مدیریت خانواده در دانشگاه خبر داد.

شرق پرس:  دکتر حمید میرزاده که در حاشیه مراسم افتتاحیه نهمین دوره مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی تهران سخن می‌گفت با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان سال «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» گفت: قول می‌دهم این فرمایشات در دانشگاه آزاد اسلامی بر اساس چشم‌انداز برنامه‌ریزی و اجرایی شود.

وی با بیان این که سال گذشته دانشگاه آزاد دو آیین‌نامه در موضوع فرهنگی و اقتصادی تدوین کرد، تصریح کرد: از این آیین نامه‌ها برای توسعه اقتصادی و اجتماعی جامعه استفاده می‌شود.

میرزاده با بیان این که در نظر است ۱۲ درصد درآمدهای دانشگاه آزاد از محلی غیر از درآمدهای حاصل از شهریه تامین شود، تصریح کرد: در این راستا به دنبال راه‌اندازی شرکتهای دانش بنیان هستیم.

وی در ادامه با اشاره به زنان خانه‌دار در کشور گفت: زنان خانه‌دار بسیاری در کشور وجود دارند که مشتاق به تحصیل هستند که دانشگاه آزاد زمینه تحصیل این افراد را در قالب دوره‌های مجازی و مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور فراهم می‌کند.

وی ادامه داد:‌ در نظر داریم که برای شهریه زنان خانه‌دار ۳۰ درصد تخفیف ارائه کنیم.

رییس دانشگاه آزاد افزود: زنان خانه‌دار می‌توانند در رشته‌های مرتبط با مدیریت خانواده همچون تربیت کودکان، بهداشت خانواده و غیره تحصیل کنند./ایسنا

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو