کد خبر: 8879

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۰۴ - ۲۱:۳۰

طی4 ماه اخیر:

۲۸۰۰ غریق در سواحل مازندران نجات یافتند

 تیتر3: مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت: در 4 ماه گذشته نجاتگران و ناجیان غریق موفق شدند 2 هزار و 838 غریق را در سواحل ...

 تیتر۳: مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت: در ۴ ماه گذشته نجاتگران و ناجیان غریق موفق شدند ۲ هزار و ۸۳۸ غریق را در سواحل استان نجات دهند.

مجتبی اکبری اظهار کرد: از آغاز اجرای طرح کاهش غریق در اول خردادماه امسال تا پایان شهریور، نجاتگران و ناجیان غریق مستقر در ساحل استان، ۲ هزار و ۸۳۸ نفر را از امواج مرگبار خزر نجات دادند.

وی با اشاره به اینکه اجرای طرح کاهش غریق در ساحل مازندران، مهم‌ترین برنامه عملیاتی جمعیت هلال احمر استان در تابستان امسال بود، افزود: ارائه خدمات امدادی مورد نیاز سرپایی به ۸ هزار و ۵۹۶ نفر از مراجعان به پایگاه‌ها و پست‌های ساحلی و انتقال ۱۱۳ مصدوم و غریق به مراکز درمانی از دیگر خدمات ارائه شده هلال احمر استان در چهار ماه گذشته بوده است.

اکبری گفت: در همین مدت بیش از یک‌هزار نفر نجاتگر و امدادگر و ناجی غریق بصورت روزانه با بکارگیری ۱۰ دستگاه آمبولانس، ۵۴ دستگاه موتورسیکلت، پنج فروند قایق نجات، ۱۰ فروند جت اسکی و چندین دستگاه خودروی پشتیبانی برای اجرای طرح کاهش غریق مشارکت داشتند.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو