کد خبر: 5681

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۱۴ - ۱۵:۴۲

۲۸ مدرسه در مازندران با کمتر از ۳ دانش آموز فعالیت می‌کنند

تیتر 3: مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: 28 مدرسه در مازندران با کمتر از 3 دانش آموز فعالیت می‌کنند. سیدعلی قاسمی در مراسم رونمایی از ...

تیتر ۳: مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: ۲۸ مدرسه در مازندران با کمتر از ۳ دانش آموز فعالیت می‌کنند.آموزش و پرورش

سیدعلی قاسمی در مراسم رونمایی از برنامه سنواتی سال تحصیلی ۹۴ و ۹۵ آموزش و پرورش مازندران اظهار کرد: فرق نظام آموزشی با سایر سازمان‌ها این است که نظام آموزشی نیاز به مدیریت توسعه یافته دارد.

وی تصریح کرد: مدیریت در آموزش و پرورش بسیار حساس است و می‌تواند همه نیازهای اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی را در قالب آموزش نیروی انسانی تامین کند.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران خاطر نشان کرد: برنامه‌ریزی  در آموزش و پرورش از همه حوزه‌ها مهم‌تر است و برای تعقیب اهداف سازمانی نیاز به شناسایی نقاط قوت و ضعف داریم.

وی با اعلام اینکه جدی‌ترین رویکرد مدیریت آموزش و پرورش استان نهادینه کردن فرهنگ مدیریت مبتنی بر برنامه است، افزود: در سال تحصیلی جدید کارگروه تخصصی برای تدوین برنامه سنواتی در دستور کار است.

قاسمی با اشاره به اینکه به دنبال بهبود، اصلاح و جریان آموزش و پرورش در استان هستیم تا به درک بهتری از اهداف تعلیم و تربیت برسیم، خاطر نشان کرد: با ایجاد روابط انسانی مطلوب تلاش داریم که نیازهای استان را شناسایی و راه حل مناسب انجام شود.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در  پایان بیان کرد: در  مازندران ۲۸ مدرسه زیر سه دانش‌‎آموز فعالیت دارند و همچنین مدرسه یک دانش آموز و یک معلم هم در امسال فعالیت در استان فعالیت می‌کنند.

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو