کد خبر: 12544

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۱۴:۳۰

۲۸واحد مسکن مددجویی با هزینه¬ای به ارزش ۳۸۳میلیون ریال در دودانگه ساری در شش ماهه نخست امسال تعمیر و بازسازی شده است

مهندس مهدی دامادی، رئیس کمیته امداد دودانگه با بیان اینکه ۲۸واحد مسکن مددجویی در دودانگه  ساری با هزینه­ای به ارزش ۳۸۳میلیون ریال تعمیر و بازسازی ...

مهندس مهدی دامادی، رئیس کمیته امداد دودانگه با بیان اینکه ۲۸واحد مسکن مددجویی در دودانگه  ساری با هزینه­ای به ارزش ۳۸۳میلیون ریال تعمیر و بازسازی شده است،گفت: مسکن یکی از اساسی ترین نیازهای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد است که با مشارکت خیّران می­توان گام­های موثری در این زمینه برداشت. 

وی با اشاره به اینکه کمیته امداد برای تهیه سرپناهی امن برای اقشار آسیب دیده ازهیچ تلاشی دریغ نمی کند، افزود: تعمیر و بازسازی مسکن مددجویی در دودانگه نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۰درصد رشد داشته است و  این نهاد با استفاده از ناظران خدمات فنی به مددجویان تحت حمایت خود را به طور رایگان ارائه می­دهد.

مهندس دامادی ساخت مسکن برای مددجویان را از اولویت­های کمیته امداد جهت توانمندسازی آنان دانست و تصریح کرد: تعمیرات کلی و جزئی ۱۱واحد حمام، سرویس بهداشتی، آشپزخانه و حصارکشی به ارزش ۲۱۰میلیون ریال در شش ماهه نخست سال جاری برای مددجویان دودانگه انجام شده است.

وی با بیان اینکه تعمیرو بازسازی مسکن مددجویان دودانگه از محل کمک­های مردمی هزینه شده است، اظهارکرد: مددجویان تحت حمایت روستایی می­توانند علاوه بر مساعدت امداد از سایر تسهیلات و طرح بهسازی و مقاوم سازی بنیاد مسکن بهره­مند شوند.

مهندس دامادی با بیان اینکه احداث یا خرید دو واحد مسکن مددجویی، تکمیل دو ساختمان نیمه تمام روستایی، بهسازی سه واحد مسکن مددجویی از جمله برنامه­های در دست اقدام  در دوانگه است، اظهار کرد: رفع مشکل تعمیرات کلی و جزئی مسکن مددجویان و بهبود شرایط محل سکونت خانواده­های تحت حمایت از اولویت­های کمیته امداد بوده که کمک و همکاری خیرّان را می­طلبد و امیدواریم با همراهی مردم نوعدوست خدمات مطلوبی به نیازمندان ارائه کنیم.  

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو