کد خبر: 1150

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۰۹ - ۶:۵۰

۲۵ میلیارد ریال اعتبار به کشاورزی میاندرود اختصاص یافت

   به گزارش شرق پرس، شبر موسوی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به نگاه توسعه‎ای به مقوله مکانیزاسیون کشاورزی از اختصاص بیش ...

 

مدیر جهادکشاورزی شهرستان میاندرود از اختصاص اعتبار ۲۵ میلیارد ریالی بخش کشاورزی به مکانیزاسیون کشاورزی این شهرستان خبر داد.

 

 به گزارش شرق پرس، شبر موسوی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به نگاه توسعه‎ای به مقوله مکانیزاسیون کشاورزی از اختصاص بیش از ۲۵ میلیارد ریال اعتبار مربوط به خط مکانیزاسیون کشاورزی به این شهرستان خبر داد.

وی گفت: این مبلغ در راستای توسعه و ارتقاء مکانیزاسیون کشاورزی و در جهت افزایش تولید و کاهش هزینه‌ها برای خرید انواع ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی به این شهرستان اختصاص یافته است.

موسوی اضافه کرد: در این زمینه ۱۰۱ نفر از متقاضیان واجد شرایط برای دریافت تسهیلات فوق به بانک کشاورزی معرفی شدند.

مدیر جهادکشاورزی شهرستان میاندرود همچنین از جذب و پرداخت بیش از ۷۰ درصد از اعتبارات فوق به متقاضیان در شهرستان میاندرود خبر داد.

موسوی اظهار داشت: در راستای ارتقاء دانش فنی و علمی بهره‎برداران بخش کشاورزی، یک دوره کلاس آموزشی مدرسه در مزرعه (FFS) مرکبات با حضور بیش از ۱۰۰ نفر از باغداران شهرستان میاندرود و شهرستان‌های مجاور در باغ مرکبات روستای محمدآباد این شهرستان برگزار شد.

وی در پایان با بیان اینکه مدیریت صحیح عملیات باغبانی در باغات مرکبات بعد از برف و سرمای اخیر ضروری است، حضور محققان و باغداران پیشرو در این کلاس‌ها را فرصتی دانست تا باغداران از تجربیات و تخصص آنان بهره‏مند شوند.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو