کد خبر: 23558

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۲۰:۵۹

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی:

دولت نهم و دهم کشور را به قهقهرا کشاند/ دولت روحانی دولت قانون و عقلانیت است

مصطفی کواکبیان: هدف از سفر به مازندران کمک به دولت روحانی جهت تداوم راه دولت تدبیر و امید است.

به گزارش تیتر ۳ مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی عصر امروز در حاشیه همایش انتخاباتی در مسجد جامع ساری،  در گفتگو با خبرنگار تیتر ۳ با بیان اینکه به دعوت ستاد  آقای روحانی برای سخنرانی در جمع مردم ساری آمده است، اظهار داشت: پیش از این نشست، دو برنامه دانشگاهی در جمع دانشگاهیان دانشگاه مازندران در  بابلسر و دانشگاه علوم پزشکی در  بابل داشتم که بعد از این برنامه در اجتماع مردم بابل شرکت خواهم کرد.

 

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اذعان به این نکته که هدف از این سفر کمک به دولت روحانی جهت تداوم راه دولت تدبیر و امید و کمک به عقلانیت و خردورزی و اداره مطلوب حکومتداری است، افزود:  ممانعت از بازگشت به دولت های نهم و دهم که واقعا در بسیاری از زمینه ها کشور را به قهقرا کشاندند و مشکلات جدی برای مردم و نظام در عرصه های مختلف بالاخص در روابط بین الملل ،سیاست خارجی و دیپلماسی ایجاد کردند، مهمترین دلیل ما درحمایت از دولت یازدهم است .

 

مصطفی کواکبیان با اشاره به این موضوع که دو سه ویژگی دولت یازدهم باارزش تر از کارکردهای دیگر این دولت است، بیان داشت: ابتدا باید بگویم قانونگرایی در دولت آقای روحانی قطعا بسیار مطلوب بوده و در مقایسه با دولت قبلی اساساً غیر قابل قیاس است در مرتبه دوم بحث عقلانیت در عرصه سیاست خارجی و مسئله برجام می باشد که بالاخره یکجا قطعنامه های تحریمی را نقض کرد و حق هسته ای ایران به رسمیت شناخته شد.

 

دبیر کل حزب مردم سالاری ادامه داد: در عین حال طرح های مختلفی که دولت در عرصه های اجتماعی اجرا کرد قابل تحسین است مثل طرح تحول سلامت که نمونه ای از این طرح هاست.  البته بی اشکال نبوده و انشالله در ۴ سال دولت دوازدهم یک آسیب شناسی از مباحثی که در این مدت صورت گرفته خواهد شد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو