کد خبر: 20998

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۵:۵۰

توقیف خودرو سانتافه با ۶۰ میلیون ریال خلافی/کشف ۱۴ هزار و ۷۰۰ عدد انواع موادمحترقه/کلاهبرداری ۳۰ میلیون ریالی در سایت خرید و فروش کالا/باند سارقان زورگیر در ساری متلاشی شد/

فرمانده انتظامی شهرستان "محمودآباد" از توقیف یک دستگاه خودرو سواری سانتافه با بیش از 60 میلیون ریال خلافی پرداخت نشده خبر داد .

تیتر ۳: سرهنگ “محمد زمان شالیکار”  با اعلام این خبر، افزود: ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی این فرماندهی حین انجام ماموریت و روانسازی ترافیک، یک دستگاه خودرو سواری سانتافه را به علت تخلف راننده و سرنشین خودرو متوقف کردند.

وی تصریح کرد: ماموران با استعلام از مرکز اجراییات پلیس راهور ناجا دریافتند، این خودرو دارای تعداد زیادی تخلف راهنمایی و رانندگی و خلافی پرداخت نشده به ارزش ۶۰ میلیون ریال است.

فرمانده انتظامی شهرستان محمودآباد، خاطر نشان کرد: ماموران در ادامه ضمن اعمال قانون ،خودروی مورد نظر را به پارکینگ منتقل کردند.

کشف ۱۴ هزار و ۷۰۰ عدد انواع موادمحترقه در مازندران

سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از کشف بیش از ۱۴ هزار و ۷۰۰ عدد انواع موادمحترقه در راستای مقابله با قاچاق مواد محترقه خبر داد .

سرهنگ “عبدالله رضوانی” با اعلام این خبر، افزود: طرح سراسری مبارزه با قاچاق موادمحترقه و برخورد جدی با قاچاقچیان کالاهای ممنوعه طی روز گذشته در سطح استان به مرحله اجرا درآمد .

وی تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی استان با همکاری دیگر عوامل انتظامی در سطح شهرستان های استان موفق شدند، شش متهم به قاچاق موادمحترقه را شناسایی و دستگیر کنند.

سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان با اشاره به هماهنگی قضائی، گفت: در بازرسی از محل فعالیت این افراد موفق شدند، بیش از ۱۴ هزار و ۷۰۰ عدد انواع موادمحترقه را کشف کردند.

سرهنگ رضوانی، افزود: در این ارتباط یک دستگاه خودرو که در امر تهیه وتوزیع موادمحترقه از آن بکارگیری می شد، توقیف شد و متهمان نیز پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

کلاهبرداری ۳۰ میلیون ریالی در سایت خرید و فروش کالا

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از دستگیری فردی که با درج آگهی فروش خودرو در یکی از سایت های خرید و فروش کالاهای دست دوم ۳۰ میلیون ریال از فردی در ساری کلاهبرداری کرده بود ، خبر داد .

سرهنگ “عباس فتحعلی پور” در تشریح این خبر،گفت: درپی مراجعه یکی از شهروندان به مراجع انتظامی مبنی بر اینکه فردی با ثبت فروش ومعاوضه خودرو در یکی از سایت های خرید و فروش کالاهای دست دوم ۳۰ میلیون ریال از وی کلاهبرداری کرده است ، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت .

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر،افزود: مالباخته عنوان داشت؛ به منظور تنظیم قولنامه و پرداخت ودیعه، ۳۰ میلیون تومان به حساب متهم واریز کرد ه که پس از واریز وجه مورد نظر متهم ضمن پاک کردن اطلاعات حساب و شماره های همراه خود از روی صفحه سایت پاسخگوی تماس های تلفنی وی نمی باشد .

سرهنگ فحعلی پور،تصریح کرد: بر اساس این گزارش و اطلاعات حاصله ماموران اقدامات پلیسی را برای شناسایی و دستگیری متهم آغاز کردند .

وی خاطر نشان کرد: با هماهنگی مرجع قضائی متهم به نام “م- الف”۳۴ ساله اهل و ساکن تهران شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد .

فرمانده انتظامی بابلسر در خاتمه با اشاره به این که متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد ، از شهروندان خواست از اعتماد به افراد ناشناس خودداری کرده و در انجام معاملات ضمن توجه به موارد قانونی از واریز وجه به حساب افراد ناشناس بپرهیزند .//

باند سارقان زورگیر در ساری متلاشی شد

فرمانده انتظامی شهرستان” ساری”، از شناسایی و دستگیری اعضای باند سارقین زورگیر که در پوشش راننده مسافر کش اقدام به زورگیری از شهروندان می کردند،خبر داد.

سرهنگ”زیدالله کاظمی ”  با اعلام این خبر افزود: در پی مراجعه و طرح شکایت احدی از شهروندان مبنی بر زورگیری از وی و سرقت اموال و وجوه نقد در محدوده جاده “ساری به نکا ” موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۱۵ قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان ساری، خاطر نشان کرد: مالباخته در تحقیقات پلیس اظهار داشت، جهت عزیمت به شهرستان نکا سوار بر اتومبیل مافر کشی سفید رنگ شدم و در طول مسیر نیز راننده ۳مسافر دیگر که یکی از آنها زن بود سوار کرد، که در طول راه بقیه مسافران این خودرو که همدستان راننده سارق بودند با تهدید وی و هدایت خودرو به مسیر انحرافی اقدام به سرقت گوشی تلفن همراه، دو میلیون ریال وجه نقد و سایر وسایل همراه وی کردند.

سرهنگ کاظمی افزود: ماموران بادریافت اطلاعات و مشخصات ظاهری سارقان زورگیر ، با انجام تحقیقات پلیسی متهمان شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساری، اظهار داشت: با هماهنگی قضائی ،ماموران با شناسایی مخفیگاه متهمان در عملیاتی ضربتی سه متهم به زورگیری را به همراه زن سارق که با آنها همکاری داشته است دستگیر کردند.

متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ کاظمی در ادامه به شهروندان هشدار داد : تا حد امکان جهت رسیدن به مقصد از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند و از سوار شدن بر خودروهای شخصی به خصوص در مسیر های برون شهری و خلوت بپرهیزند .

کشف ۱۰ هزار عدد مواد محترقه در آمل

فرمانده انتظامی شهرستان آمل از کشف۱۰هزار عدد مواد محترقه قاچاق و غیرمجاز در این شهرستان خبر داد .

سرهنگ “ولی الله گنجیان مقدم” در تشریح این خبر گفت: در اجرای طرح مبارزه با مواد محترقه و به منظور پیشگیری از وقوع حوادث دلخراش در چهارشنبه آخر سال ماموران پلیس آگاهی با انجام تحقیقات پلیسی موفق به شناسایی یکی از عاملان تهیه و توزیع مواد محترقه در این شهرستان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل،افزود: پس از انجام اقدامات اطلاعاتی، ماموران با هماهنگی مرجع قضایی، در یک عملیات غافلگیرانه متهم را دستگیر و با هماهنگی مرجع قضائی در بررسی از منزل وی ۱۰هزار عدد انواع مواد محترقه کشف کردند.

گنجیان در خاتمه از شهروندان خواست :برای پیشگیری از حوادث تلخ چهارشنبه آخر سال، نظارت بر رفتار فرزندان خود را جدی بگیرند و در صورت داشتن هرگونه اطلاعاتی در این زمینه، مراتب را با شماره تلفن ۱۱۰در میان بگذارند و همچنین در فرزندان خود این باور را ایجاد کنند که سلب آسایش دیگران، وسیله خوبی برای شادی و سرگرمی نیست و با اشتباهات خود، اندوه و ماتم را جایگزین شادی آغاز سال نو نکنند.

دستگیری سارق منزل در ساری

فرمانده انتظامی شهرستان “ساری”، از شناسایی و دستگیری سارق منزل در حین سرقت خبر داد.

سرهنگ”زیدالله کاظمی”فرمانده انتظامی شهرستان ساری، در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر، افزود: مامورین پاسگاه شهداء شمال تجن این فرماندهی در حین گشت زنی در محدوده خیابان جاده گلما متوجه فردی شدند که در حال سرقت از منزل یکی از شهروندان می باشد.

فرمانده انتظامی شهرستان ساری، افزود : سارق پس از حضور ماموران در حالی که قصد متواری شدن از محل را داشت در اقدامی عملیاتی توسط ماموران دستگیر شد.

سرهنگ کاظمی، افزود:متهم در تحقیقات وبازجویی های فنی پلیس، به ۳ فقره سرقت از منازل مسکونی به اتفاق یکی از همدستانش در یک ماهه گذشته اعتراف کرد.

وی تصریح کرد: در بازدید به عمل آمده از این متهم یک فقره چک و ۸ میلیون تومان وجه نقد سرقتی کشف شد .

فرمانده انتظامی ساری ضمن تقدیر و قدردانی از همکاری مردم با نیروی انتظامی از شهروندان خواست: با برقراری تماس با مرکز فوریتهای ۱۱۰ و ارائه اخبار و اطلاعات درست و به موقع ،پلیس را در انجام ماموریتهای محوله یاری کنند.​

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو