کد خبر: 20986

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۰

مديركل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان :

حفظ مبلمان جاده ای یکی از وظایف ذاتی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران است

مديركل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران عنوان نمود :منظرآرايي و حفظ مبلمان جاده اي يكي از وظايف ذاتي وزارت راه و شهرسازي و این اداره کل در سطح محورهاي ارتباطي است.

 تیتر ۳: مهندس احمد آفرین محمدزاده ضمن اعلام این مطلب افزود: از آنجا که مازندران دارای محورهای پرترافیک و پر رفت و آمدی علی الخصوص در ایام تعطیلات بوده ، لذا مقوله منظرآرایی و حفظ مبلمان جاده ای محورهای اصلی و شریانی استان نیز با تلاش شبانه روزی و پیگیری کارشناسان این اداره کل با جدیت در حال انجام است.

 

وی ادامه داد: این اداره کل به منظور جلوگیری از سوانح رانندگی و افزایش ضریب ایمنی محورهای استان و با عنایت به تاکیدات استاندار محترم مبنی بر  سامان دهی حریم راههای استان با اکیپ های ویژه راهداری خود اقدام به ساماندهی و پاکسازی محورهای ارتباطی استان نمود .

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران خاطر نشان ساخت : راهداران پر تلاش این اداره کل بر اساس ماده ۷ آیین نامه حریم راهها مبنی بر ریختن زباله ، نخاله ، مصالح ساختمانی  روغن موتور و نظایر آن و یا نصب و استقرار تابلو یا هر شی دیگر در راهها و حریم قانونی آنها در داخل و خارج محدوده ی قانونی شهر ها و همچنین هرگونه عملیات که موجب اخلال در امر تردد وسایل نقلیه می شود و نیز ایجاد راه دسترسی ممنوع می باشد ، اقدام به جمع آوری موارد ذکر شده و انجام وظایف قانونی خود نموده ، که این امر تا پایان ماه ادامه خواهد داشت.

 

مهندس محمدزاده در خاتمه از آمادگی کامل راهداران برای استقبال از نوروز و مسافرتهای نوروزی در قالب اجرای عملیات ایمن سازی و راهداری نوروزی خبر داد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو