کد خبر: 20881

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۲۲:۳۱

باحضور معاون استاندار صورت گرفت:

بازدید از مرکز مانیتورینگ نظارت بر ذخیره سازی کالاهای استراتژیک شرکت غله منطقه ۲

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري از مرکز مانیتورینگ شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 بازدید کرد.

به گزارش تیتر ۳: حسن خیریان‌پور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری در حاشیه برگزاری نشست مشترک کارگروه آرد و نان مازندران در محل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور در ساری، به همراه رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مازندران و سایر مدیران استانی از مرکز مانیتورینگ این شرکت بازدید کرد. 

 

مسئول حراست شرکت غله در بازدید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری از مرکز مانیتورینگ نظارت بر ذخیره سازی کالاهای استراتژیک غله منطقه ۲ به تشریح این سامانه نظارتی پرداخت و گفت: در این سیستم براساس نیاز، به روزترین سخت افزار به کار گیری شده است.

 

رضا رحمانی تصریح کرد: بخشی از این سخت افزار (سرور و مونیتورینگ) در شرکت غله و بخش دیگر آن در کارخانجات آرد و مراکز و انبارهای ذخیره سازی ملکی و غیرملکی گندم مستقر می باشد.

 

رحمانی با بیان اینکه اساس عملکرد این سیستم بر پایه تکنولوژی نوین پردازش تصویری می باشد اظهار داشت: در این سامانه این امکان مهیا است که بخشی از کنترل و نظارت در حوزه گندم بصورت سیستمی انجام شود.

 

مسئول حراست شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲ این سطح بهره وری سخت افزاری و نرم افزاری را برای اولین بار در کشور عنوان کرد.

 

رحمانی افزود: سطح دسترسی بسیار پیشرفته ای که در این سامانه پیش بینی و طراحی شده موجب می شود اجرای عملیات پردازش تصویری تسهیل گردد.

 

وی همچنین اظهار داشت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته ، قرار شد انبارهای آرد شرکت حمل و نقل خلیج فارس نیز در آینده نزدیک به این سامانه متصل و تحت پوشش آن قرار گیرد.

 

وی تصریح کرد: نحوه ی انتقال به شکلی است که در حدالامکان ارتباطات بصورت بالاترین سطح نقطه به نقطه انجام شود.

 

مسئول حراست شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۲ به سایر امتیازات این سامانه اشاره کرد و گفت: در این سامانه این امکان وجود دارد تا محموله های غیرمجاز و یا مورد نظر راشناسایی و فیلتر کرد.

 

رحمانی زیر ساختهای ارتباطی ایجاد شده را بستری مناسب برای سایر ارتباطات کارخانجات آرد و نمایندگی های غله و شرکت حمل و نقل خلیج فارس با دفتر مرکزی شرکت غله دانست.

 

وی تصریح کرد: در این سامانه از جدیدترین پروتکل های رمزنگاری مهم جهت بالابردن امنیت سیستم مذکور استفاده شده است.

 

جعفری با اشاره به نگاه حمایت از تولید ملی اظهار داشت: تلاش شده تا از حداکثر ظرفیت تولید داخلی جهت راه اندازی این سامانه استفاده گردد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو