کد خبر: 20840

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۰:۵۰

رئیس ستاد دهه غدیر کشور

رسانه ها برای کاستن از سوءبرداشت ها متصل به بیت علما باشند/اکثریت رسانه های استانی مورد قبولند

رسانه ها باید به وظایف مطبوعاتی و رسانه ای خود عمل کنند و مردم هم عمل به وظیفه را می خواهند.

به گزارش تیتر ۳، حجت الاسلام والمسلمین محمود نظری خادم الشریعه رئیس ستاد دهه غدیر کشور در حاشیه نمابشگاه رسانه های گروهی مازندران در بازدید از غرفه نشریه همولایتی و پایگاه خبری تحلیلی تیتر ۳ در گفتگو با خبرنگار این رسانه ها گفت: رسانه ها باید به وظایف مطبوعاتی و رسانه ای خود عمل کنند و  مردم هم عمل به وظیفه را می خواهند.

 

وی افزود:  در این مسیر باید غنای روزنامه ها افزایش یابد و جذابیت برای  جذب جوانان ایجاد کنند. رسانه ها باید در مسیرجذب نخبگان و صاحبان اندیشه ورود پیدا کنند بالاخص رسانه های محلی تا در رفع مشکلات منطقه خود موفق باشند.

 

رئیس ستاد دهه غدیر کشور با کاهشی دانستن کیفیت برخی رسانه های استان ،اظهار داشت: اما برخی دیگر خوب عمل کردند و اکثریت رسانه های استانی مورد قبولند و روند روبه رشدی دارند و توصیه من این است که آن رسانه های کاهشی به روند رو به رشد روی آورند زیرا خود متضرر خواهند شد.

 

حجت الاسلام خادم الشریعه در پاسخ به سوالی درخصوص تعداد محدود رسانه های دینی در استان، گفت: این مهم احساس می شود. رسانه ها باید ارتباط خود را با بیوت علما بیششر کنند باتوجه به موضوعات منتشر شده و برای رفع شبهات در جامعه امروز از محضر عالمان ربانی و دینی همچون مجتهدان و جامع الشرایطان که می توانند برای جوانان روشنگری و شبهه زدایی کنن بهره گیری نمایند.

 

وی افزود: نقش روزنامه در این عرصه که بتواند مسائل دینی را بیان کند بسیار مهم و حساس است و برای کاستن از سوء برداشت ها باید متصل به بیت علما باشند که یکی از دغدغه های مقام معظم رهبری نیز همین است.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو