کد خبر: 20772

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۸

معاونت اوقاف و امور خیریه مازندران

رسانه ها در آگاهی بخشی مردم در حوزه نوع جدیدی از وقف مؤثر هستند

حجت الاسلام والمسلمین قربانی معاونت اوقاف و امور خیریه مازندران در حاشیه نمابشگاه رسانه های گروهی مازندران در بازدید از غرفه نشریه همولایتی و پایگاه خبری تحلیلی تیتر ۳ در گفتگو با خبرنگار این رسانه ها، گفت: رسانه ها نقش بی بدیلی در حوزه اطلاع رسانی دارند.

به گزارش تیتر ۳، حجت الاسلام والمسلمین قربانی معاونت اوقاف و امور خیریه مازندران در حاشیه نمابشگاه رسانه های گروهی مازندران در بازدید از غرفه نشریه همولایتی و پایگاه خبری تحلیلی تیتر ۳ در گفتگو با خبرنگار این رسانه ها، گفت: رسانه ها نقش بی بدیلی در حوزه اطلاع رسانی دارند.

 

وی افزود:رسانه های مازندران در حوزه وقف موفق عمل کردند و اوقاف و امور خیریه استان از تلاش های رسانه ها در این زمینه قدردانی میکند.

 

حجت الاسلام قربانی عنوان داشت: آنچه انتظار اوقاف استان از رسانه هاست هدایت متمکین مالی به سمت موقوفاتی در حوزه بهداشت و درمان است.

 

وی با اشاره به تلاش های مجدانه مردم در برگزاری مناسبت های مذهبی، اظهار داشت: در این حوزه مشکلی وجود ندارد و حتی تا حدی اشباع شده است اما آنچه خلأ آن احساس می شود در حوزه برگزاری اعیاد و جشن هاست.

 

معاون اوقاف و امور خیریه مازندران افزود: ما امیدواریم با همکاری و کمک رسانه ها مردم به سمت وقف های نو و جدید توجه کنند . زیرا معتقدیم رسانه ها در آگاهی بخشی به مردم و هدایت آنان به سمت نوع جدیدی از موقوفات موثر هستند.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو