کد خبر: 20513

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۲:۵۵

اخبار کوتاه فرماندهی انتظامی مازندران

انهدام باند سارقان حرفه ای /انهدام باند سارقان حرفه ای /کشف ۳۰۰ میلیون ریال لوازم جانبی گوشی تلفن همراه

فرمانده انتظامی شهرستان "بابلسر" از شناسایی و دستگیری پنج سارق حرفه ای منزل و کشف بیش از 20 فقره سرقت خبر داد .

تیتر ۳:  سرهنگ “عباس فتحعلی پور” با اعلام این خبر، افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت از منازل و ویلاهای شهروندان در شهرستان بابلسر، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

 

وی تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی با بررسی صحنه های سرقت دریافتند، پنج متهم به سرقت از اعضای یک باند سرقت با استفاده از دو دستگاه خودرو سواری پژو ۲۰۶ پس از شناسایی منازل و ویلاها در فرصتی مناسب اقدام به دستبرد می زنند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر، افزود: ماموران انتظامی کلانتری ۱۲ این فرماندهی با دریافت این اطلاعات و مشخصات خودروها با شناسایی متهمان به سرقت  دو سارق حرفه ای را در عملیاتی ضربتی حین سرقت دستگیرکردن.

 

سرهنگ فتحعلی پور، اظهار داشت : سه همدست این افراد نیز در ادامه تحقیقات پلیس شناسایی و دستگیر شدند و در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس به بزه انتسابی و ۲۰ فقره سرقت دیگر در شهرستان های همجوار اقرار کردند.

 

 وی افزود: در این ارتباط دو متهم به مالخری نیز شناسایی و دستگیر شدند و از آنان اموال مسروقه شامل لوازم خانگی  کشف شد.

 

سرهنگ فتحعلی پور از تشکیل پرونده برای متهمان و تحویل آنان به مرجع قضائی خبر داد و به شهروندان هشدار داد: همواره با نسبت به مراقبت از منازل خود با نصب تجهیزات حفاظتی و گماردن نگهبان محله اقدام کنید.

 

کشف ۲ کیلو تریاک از منزلی در شهرستان گلوگاه

فرمانده انتظامی شهرستان گلوگاه از شناسایی و دستگیری دو متهم به موادمخدر و کشف قریب به دو کیلو تریاک خبر داد .

 

سرهنگ محمدپور خلیلی با اعلام این خبر افزود: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت افرادی در امر تهیه و توزیع موادمخدر در سطح شهرستان گلوگاه، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

 

وی تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی با شناسایی متهمان و نحو فعالیت این افراد با هماهنگی قضائی در عملیاتی ضربتی منزل یکی از متهمان را مورد بازرسی قرار دادند .

 

فرمانده انتظامی شهرستان گلوگاه، اظهار داشت: ماموران در بازرسی از منزل این متهم موفق شدند، بیش از یک کیلو و ۹۶۰ گرم موادمخدر ازنوع تریاک کشف کنند.

 

سرهنگ محمد پور افزود: در این ارتباط دو متهم به موادمخدر شناسایی و دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

 

 

 کشف ۳۰۰ میلیون ریال لوازم جانبی گوشی تلفن همراه قاچاق در ساری

سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مازندران از کشف بیش از ۳۰۰ میلیون ریال لوازم جانبی گوشی تلفن همراه قاچاق از داخل یک دستگاه خودرو سواری در یکی از خیابان های ساری خبر داد .

 

سرهنگ “عبدالله رضوانی” با اعلام این خبر، افزود: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر قاچاق لوازم جانبی گوشی تلفن همراه قاچاق در سطح شهرستان ساری، موضوع در دستور کار ماموران عملیات ویژه این پلیس قرار گرفت.

 

وی تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی با شناسایی متهم به قاچاق کالا این فرد را مورد تعقیب ومراقبت قرار دادند .

 

سرپرست پلیس آگاهی مازندران، خاطر نشان کرد: ماموران با انجام تحقیقات دریافتند، این فرد بااستفاده از یک دستگاه خودرو سواری اقدام به توزیع و فروش کالای قاچاق در سطح شهر می کند.

 

سرهنگ رضوانی، اظهار داشت: ماموران این فرد را حین تردد با خودرو در یکی از خیابان های شهر ساری متوقف کردند و در بازرسی از داخل خودرو انواع لوازم جانبی گوشی تلفن همراه شامل گارد گوشی، محافظ وکیف گوشی جمعاً به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال کشف کنند.

 

متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

 

 

پایگاه خبری پلیس

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو