کد خبر: 20293

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۳:۰۹

مدیرکل بیمه سلامت مازندران:

خدمات گسترده انقلاب اسلامی به مردم در حوزه ارتقاء سلامت قابل توجه است

مدیرکل بیمه سلامت مازندران گفت: انقلاب اسلامی در حوزه ارتقاء سلامت مردم، خدمات گسترده و قابل توجهی را ارائه نموده است.

به گزارش تیتر ۳ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل بیمه سلامت مازندران، مدیرکل بیمه سلامت مازندران گفت: انقلاب اسلامی در حوزه ارتقاء سلامت مردم، خدمات گسترده و قابل توجهی را ارائه نموده است.

 

دکتر ظفرمند، مدیرکل بیمه سلامت مازندران طی سخنانی در مراسم گرامیداشت ایام ا… دهه مبارک فجر، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار کبیر انقلاب ، حضرت امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر، گفت: از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون خدمات مهمی در حوزه ارتقاء سلامت مردم ارائه شده است و بر همین اساس و در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و برنامه های سلامت محور دولت تدبیر و امید همچنین همراهی تمامی تاثیرگذاران عرصه سلامت کشور با اجرای طرح ملی بیمه سلامت همگانی توانسته است خدمات شایسته ای را در حوزه سلامت مردم ارائه نماید و با اجرای این طرح و پوشش بیمه ای هموطنان فاقد پوشش بیمه درمان توانسته است دغدغه های مردم را در پرداخت هزینه های درمانی کاهش دهد و بر این اساس می توان ادعا کرد که هیچ فرد فاقد بیمه در کشور وجود ندارد.

 

حجت الاسلام حاجیان، امام جماعت اداره کل ضمن بیان خاطراتی از دوران مبارزه با نظام ستمشاهی و فعالیت جوانان در عرصه مبارزه با طاغوت پرداخت. وی افزود: هر کار و نیتی که در راه رضای خداوند و با خلوص نیت انجام پذیرد، قطعاً به سرانجام خواهد رسید و این انقلاب نیز با رهبری امام راحل(ره) که با نیت خدایی و خالص ایشان همچنین همراهی و جانفشانی ملت غیور ایران آغاز شد، در بهمن ۵۷ به سرانجام رسید .         

 

در پایان این مراسم، به مناسبت سالروز ولادت ساسر نور حضرت زینب کبری(س) ، روز پرستار، با اهدای لوح سپاس از سوی مدیرکل بیمه سلامت مازندران، از کارکنان پرستار این اداره کل تجلیل شد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو