کد خبر: 20272

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۵:۰۴

انهدام باند سارقان حرفه ای سیم های برق/توقیف خودرو سواری دلیکا با ۱۰۵ فقره تخلف/پایان سرقت از پارک ها و معابر عمومی/کشف ۴ تن چوب آلات جنگلی قاچاق

رپرست پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران از توقیف یک دستگاه خودرو سواری دلیکا با 105 فقره تخلف به ارزش 55 میلیون ریال در محور "کندوان" خبر داد.

به گزارش تیتر ۳: سرهنگ” محمد ولی مرادی” با اعلام خبر انهدام باند سارقان حرفه ای سیم های برق در بهشهر، عنوان داشت: ماموران کلانتری ۱۳ رستمکلا این فرماندهی در پی دریافت خبرهایی مبنی بر وقوع چند فقره سرقت سیم برق در سطح حوزه استحفاظی و کلانتری های همجوار مراتب را با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

 

 

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۳رستمکلا پس از تلاش بی وقفه و شبانه روزی مخفیگاه یکی از سارقان حرفه ای را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی وی را دستگیر کردند و در بازجویی های فنی از این سارق به راز دو فقره سرقت سیم های برق با همدستی دو نفر دیگر پی بردند.

 

 

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر، تصریح کرد: ماموران انتظامی شهرستان بهشهر در ادامه تحقیقات تخصصی و پلیسی خود پی بردند که این سه سارق حرفه ای در حوزه استحفاظی یکی از شهرستان های همجوار ما نیز فعالیت داشته که اقدامات پلیسی در دستور کار بوده و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

 

 

سرهنگ مرادی با بیان این موضوع که متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند، تصریح کرد: شهروندان عزیز در صورت مشاهده هرگونه رفتار مشکوک از سوی افراد فرصت طلب و یا سارقان احتمالی طی تماس با ۱۱۰ پلیس را در جریان گذاشته تا همکاران ما در کمترین فرصت با این افراد برخورد جدی را داشته باشند.

 

 

 

توقیف خودرو سواری دلیکا با ۱۰۵ فقره تخلف در محور کندوان  

سرهنگ “محمدرضا خسرویان” با اعلام این خبر، افزود: ماموران پلیس راه کندوان حین انجام ماموریت و کنترل محورهای مواصلاتی به یک دستگاه خودرو سواری دلیکا مشکوک شدند و این خودرو را متوقف کردند.

 

 

وی تصریح کرد: ماموران با استعلام از مرکز اجراییات پلیس راهور دریافتند، این خودرو دارای ۱۰۵ فقره تخلف به ارزش ۵۵ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال خلافی پرداخت نشده است .

 

 

سرپرست پلیس راه مازندران، گفت: در همین ارتباط ماموران پلیس راه لاریجان مستقر در محور هراز یک دستگاه سواری ام وی ام x33 متوقف کردند که با بررسی های به عمل آمده دریافتند، این خودرو دارای ۹۸ فقره تخلف به ارزش ۴۶ میلیون و ۳۵۰ هزار ریال خلافی پراخت نشده است .

 

 

سرهنگ خسرویان افزود: برابر تبصره ماده ۸ قانون رسیدگی به تخلفات راهور این خودرو ها پس از اعمال قانون به پارکینگ منتقل شدند.

 

 

 

کشف ۲ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق در آمل

سرهنگ “ولی الله گنجیان مقدم” ،گفت: در پی کسب خبری مبنی بر قاچاق کالا از سوی فردی در شهرستان آمل ، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

 

 

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۱ با شناسایی متهم به قاچاق کالا به نام “رحمت- د” را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی، این فرد را حین تردد با یک دستگاه خودرو در یکی از خیابان های شهر متوقف کردند.

 

 

سرهنگ گنجیان مقدم، افزود: ماموران در بازرسی از خودروی متهم موفق شدند، بیش از ۲ هزار نخ سیگار قاچاق با مارک های مختلف خارجی را کشف کنند وخودروی وی را توقیف کردند.

 

 

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، خاطر نشان کرد: در این راستا متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد .

 

 

سرهنگ گنجیان در پایان با بیان اینکه ورود بی رویه کالای قاچاق به کشور با برنامه ریزی های گسترده دشمنان و با هدف ضربه زدن به اقتصاد ملی صورت می گیرد، تصریح کرد: نیروی انتظامی با اقدامات کنترلی و جلوگیری از ورود کالای قاچاق به کشور زمینه پویایی و شکوفایی اقتصادی ایران اسلامی را فراهم می کند.

 

 

 

 

دستگیری سارق داخل خودرو با ۸ فقره سرقت در ساری

سرهنگ”زیدالله کاظمی”، گفت: ماموران کلانتری ۱۳ این فرماندهی حین انجام ماموریت و گشت زنی در محدوده یکی از خیابان هیا شهر، به فردی که در حال سرقت از داخل خودرو پراید بود، مظنون شدند.

 

 

وی تصریح کرد: ماموران در اقدامی غافلگیرانه این فرد به نام “ح – س” را دستگیر کردند و مورد تحقیق و بازجویی قرار دادند.

 

 

فرمانده انتظامی شهرستان ساری، افزود: متهم در تحقیقات پلیس ضمن اعتراف به بزه انتسابی به هشت فقره سرقت دیگر در سطح شهر اقرار کرد.

 

سرهنگ کاظمی با اشاره به اینکه برابر بررسی های به عمل آمده این فرد دارای سابقه کیفری است، افزود: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

 

 

کشف ۴ تن چوب آلات جنگلی قاچاق در آمل

سرهنگ “ولی الله گنجیان مقدم” با اعلام این خبر گفت: در پی دریافت گزارشی از عوامل یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان آمل مبنی بر خروج انواع محصولات طبیعی از جمله چوب های جنگلی این شهرستان ، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

 

 

وی تصریح کرد: ماموران در حین اجرای ماموریت به دو دستگاه خودروی نیسان در حال خروج از یکی از مناطق جنگلی مشکوک و آنها را متوقف کردند که در بازرسی از خودرو ها بیش از چهار تن چوب جنگلی قاچاق کشف کردند.

 

 

فرمانده انتظامی شهرستان آمل ، افزود : در این ارتباط دو متهم به قاچاق چوب دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

 

 

سرهنگ گنجیان مقدم در پایان با اشاره به اینکه قطع درختان جنگلی به تاراج بردن منابع ملی کشور بوده و تبعات زیست محیطی زیادی در پی دارد، از مردم ولایت مدار این شهرستان خواست: همه همشهریان شایسته است توصیه‌ها و پیام‌های آموزش‌های پلیس را جدی گرفته و در صورت برخورد با هرگونه موارد مشکوک، مراتب را در سریع‌ترین زمان با پلیس ۱۱۰ در میان بگذارند و پلیس را در تامین امنیت جامعه به‌خصوص تخریب منابع ملی و طبیعی یاری کنند.

 

 

پلیس به سرقت از پارک ها و معابر عمومی در ساری پایان داد 

سرهنگ”زیدالله کاظمی”فرمانده انتظامی شهرستان ساری، با اعلام این خبر، افزود: ماموران کلانتری ۱۳ این فرماندهی حین گشت زنی در محدوده خیابان کمربندی غربی به سه نفر سارق که با یک دستگاه خودرو وانت نیسان در حال سرقت آهن آلات مربوط به کانال آب در یکی از معابر عمومی بودند، مظنون شدند .

 

وی تصریح کرد: سارقان که با مشاهده ماموران با خودرو پا به فرار گذاشته بودند، با عکس العمل سریع  ماموران غافلگیر و دستگیر شدند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان ساری،خاطر نشان کرد: متهمان در تحقیقات وب ازجویی های فنی پلیس ضمن اقرار به بزه انتسابی اظهار داشتند، با پرسه زدن در معابر عمومی و پارک ها اقدام به سرقت شیرآلات، لوله، اتصالات و انشعابات پارک ها و معابر عمومی می کردند.

 

سرهنگ کاظمی، اظهار داشت : متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

 

 کشف ۴۵۰ میلیون ریالی اموال مسروقه در بابل

 سرهنگ “سید محسن جعفری”،گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در شهرستان بابل، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

 

وی تصریح کرد:کارآگاهان پلیس با انجام تحقیقات و اقدامات اطلاعاتی با شناسایی متهمان، مخفیگاه این سارقان را شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه آنها را دستگیر کردند.

 

وی افزود: ماموران پلیس در بازرسی از مخفیگاه سارقان بیش از ۴۵۰ میلیون ریال اموال مکشوفه از قبیل طلا جات، دوچرخه و برنج مسروقه جمعاً به ارزش ۴۵۰ میلیون ریال را کشف کنند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان بابل، افزود: سارقان در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس به ۱۱فقره سرقت منزل اعتراف کردند.

 

جعفری در پایان به شهروندان توصیه کرد: از نگهداری اشیاء گرانبها بیش از حد متعارف در منزل جداً خودداری کنند.

 

منبع: پایگاه خبری پلیس

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو