کد خبر: 20039

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۰:۳۳

قاسمی مدیر کل آموزش و پرورش مازندران:

پیروزی انقلاب اسلامی ایران فضای سیاسی دنیا را تغییر داد

ه مناسبت آغاز دهه فجر و 12 بهمن سالروز ورود تاریخی رهبر کبیر انقلاب به میهن اسلامی مراسم زنگ انقلاب با حضور مسئولین دولتی و لشکری استان مازندران در دبیرستان حافظ ساری برگزار شد.

تیتر ۳: به مناسبت آغاز دهه فجر و ۱۲ بهمن سالروز  ورود  تاریخی رهبر کبیر انقلاب  به میهن اسلامی مراسم  زنگ انقلاب  با حضور مسئولین دولتی و لشکری استان مازندران در دبیرستان حافظ ساری برگزار شد.

 

به گزارش تیتر ۳، در این مراسم قاسمی مدیر کل آموزش و پرورش مازندران  با مهم دانستن انقلاب اسلامی ایران به عنوان بزرگترین انقلاب تاریخ زمان  گفت: پیروزی انقلاب را  در حالی جشن می­­گیریم که تقریبا تمام رهبران اصلی و اعضای اولیه شورای انقلاب اسلامی در بین ما نبوده  و از این جهان رخت بر بستند.

 

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به اینکه پیروزی انقلاب اسلامی ایران فضای سیاسی دنیا را تغییر داد، اظهار داشت:  این انقلاب ایران را به عنوان کشوری صاحب اثر و صاحب نفوذ در جهان مطرح ساخت و ما این آزادی و استقلال کشور را مرهون خون شهیدان هستیم.

 

استاندار مازندران در مراسم زنگ انقلاب با گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان سال ۵۷ همچنین شهدای آتش نشان ، بیان داشت: ۱۲ بهمن روزی است که امام خمینی بعد از ۱۵ سال تبعید به کشور ایران برگشتند و حکومت انقلاب اسلامی را پایه گذاری کردند.

 

ربیع فلاح با اشاره به نامگذاری ۱۲ بهمن به نام  روز ورود رهبر انقلاب و ولایت فقیه، اظهار داشت: ولایت فقیه در پیروزی انقلاب اسلامی و تداوم آن نقش بی بدیل داشته است.

 

وی همچنین اظهار داشت: علی رغم اینکه رژیم شاهنشاهی با ایجاد حکومت نظامی، هر گونه حرکت در شهرها و روستاها را سرکوب ­کرد، در چنین اوضاع وحشتناکی مردم ما با حضور و مشارکت خود،  انقلاب اسلامی در قرن بیستم را رقم زدند.

 

استاندار مازندران خطاب به دانش آموزان با موثر دانستن نقش دانش آموزان در تحقق انقلاب اسلامی ایران، بیان داشت: در سال ۵۷  حضور جوانان و دانش آموزان در پیشاپیش راهپیمایی ها  بیش از بقیه قشرها خودنمایی می­کرد و توانستند ۱۳ آبان روز  تسخیر لانه جاسوسی آمریکا را خلق کنند.

 

استاندار مازندران با اشاره به توصیه رهبر انقلاب به دانش آموزان مبنی بر تحصیل، تهذیب و ورزش،  گفت: به معلمان و والدین دانش ­آموزان تاکید می­کنم  تا با تمام توان خود برای آموزش و  پرورش دانش ­آموزان تلاش کنند.

در این مراسم زنگ انقلاب توسط ربیع فلاح نواخته شد

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو