کد خبر: 17802

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۰:۲۵

شهروند با دریافت ۸گل رسم میزبانی را کامل به جا آورد

شهروند ساری عرق شرم بر پیشانی هوادارانش نشاند/هواداران، مبهوت وعده های پوشالی مدیریت این تیم

اختصاصی تیتر3/ سرویس ورزشی: کمتر هواداری فکر می کرد وعده های سرمربی شهروند ساری در برد بلاشک این تیم در هفته پانزدهم، آن هم در ...

اختصاصی تیتر۳/ سرویس ورزشی: کمتر هواداری فکر می کرد وعده های سرمربی شهروند ساری در برد بلاشک این تیم در هفته پانزدهم، آن هم در خانه خودش سرابی بیش نباشد! کمتر کسی گمان میکرد در پانزدهمین هفته لیگ برتر فوتسال همه چیز این تیم در میانه راه باشد! از جایگاهش درجدول گرفته که نیمه جدول رده بندیست تا بردهایش که هم تراز با باختهایش است و البته نصف بردهای تیم رده اولی..

 

حال طرفداران این تیم  با مدیریت پرسروصدایش، مانده اند چگونه از حیثیت و آبروی ورزش مازندران با این نتایج درخشان دفاع کنند!! حال و روز نگران کننده این تیم آن هم در آستانه فعالیت های انتخاباتی مدیر عاملش سبب شده است که باخت شرمسارانه این تیم با نتیجه ۸بر دو در مقابل تیم گیتی پسند موجی از فشارهای مردمی را در برداشته باشد.

 

نام این تیم که به لطف عضو شورای شهر بودن مدیریتش با وعده تامین تمام نیازهای مالی توسط شورا، به شهروند تغییر یافت بدون آنکه مالکیتش به شهرداری ساری واگذار گردد پا به عرصه مسابقات لیگ برتر باشگاههای کشور نهاد .

 

با گذشت زمان این تیم پرحاشیه نتوانست به وعده های مالک خود که گفته بود:” شهروند ساری امسال تیمی نخواهد بود که در انتهای جدول دست و پا بزند”،  عمل کند و در نیمه های جدول در حال دست و پا زدن است!

 

شاید سوال هواداران از مالک و مدیر عامل این تیم این باشد:  با وجود رفع موانع مالی به لطف حضور شش دانگ شورای شهر و هواداری گرم همشهریان که خود نیز در مصاحبه اخبر به آن اشاره کردید و آنرا نقطه قوت تیم شهروند دانستید و داشتن سرمربی ای که باز هم خود شما آن را مربی سرد و گرم چشیده ای دانستید و خرید بازیکنان خوب،  چگونه است که این چنین آبروی ورزش باشگاهی استان به باد رفت؟!

 

به گزارش تیتر ۳، شهروند ساری در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتسال عصر امروز در مقابل گیتی پسند تیم رده اول جدول با نتیجه ۲به ۸ مغلوب شد و با ۲۱ امتیاز د رده هفتم جدول قرار گرفت.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو