کد خبر: 3008

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۱۱ - ۱۵:۴۶

بودجه سال ۹۳ شهرداری نکا ۱۵۰ میلیارد ریال / موضوع اختلاس سی ان جی نکا در حال رسیدگی است

  رئیس شورای شهر نکا با اشاره به بیان اختلاس موجود در سی ان جی شهر نکا گفت: موضوع از طریق قانونی و ...
حسین پویا رئیس شورای شهر نکا

 

حسین پویا رئیس شورای شهر نکا

 

رئیس شورای شهر نکا با اشاره به بیان اختلاس موجود در سی ان جی شهر نکا گفت: موضوع از طریق قانونی و مراجع قضایی در دست اقدام است که براساس گزارشات واصله برخی از افراد شهرداری معاونت در کار داشته‌اند که پرونده در حال رسیدگی است و تاکنون اطلاع دقیقی از افراد و چگونگی مجازات نداریم.

 

رئیس شورای شهر نکا گفت: با همکاری همه اعضای شورا و استفاده از خرد جمعی بودجه امسال شهرداری نکا ۱۵ میلیارد ریال بسته شده است.

 

به گزارش شرق پرس، حسین پویا بعد از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: تعامل خوب و مناسبی بین اعضای شورای شهر نکا وجود دارد و با اتحاد و همدلی بودجه امسال با توجه به بودجه سال گذشته و متمم‌های اضافه شده ۱۵ میلیارد تومان بسته شد.

وی بیان داشت: بودجه سال گذشته شهرداری نکا ۱۰ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بوده است که با برنامه‌ریزی انجام شده، ۳۵ درصد افزایش بودجه در سال جدید داشته‌ایم.

پویا با اشاره به نهایی شدن کارخانه کمپوست در بهشهر برای شهرهای شرق مازندران گفت: شهرداری و شورای شهر نکا ۳۴۰ میلیون تومان برای خرید دستگاه ویندرو اختصاص داده است که با برنامه‌ریزی انجام شده در هفته دفاع مقدس به بهره‌برداری می‌رسد.

این مسئول با بیان اینکه شهر نکا در برخی از کوچه و خیابان‌ها از عدم آسفالت مناسب رنج می‌برد، خاطرنشان کرد: در همین رابطه از سال گذشته تاکنون ۱۳۰۰ تن آسفالت برای لکه‌گیری خیابان و کوچه‌ها هزینه شده است.

رئیس شورای شهر نکا گفت: بیش از ۹۰ درصد لکه‌گیری‌های شهرستان در رابطه با آسفالت عملیاتی شده است.

پویا ادامه داد: اختصاص اعتبار مناسب برای ادامه اجرای آسفالت خیابان‌ها و معابر شهر نکا از دیگر تصمیم‌های شورای شهر نکا است که در سال جایر با قوت دنبال می‌شود.

وی از در دست مطالعه بودن پروژه کشتارگاه صنعتی نکا، ایجاد دوربرگردان در سطح شهر برای کاهش مشکلات ترافیکی، زیباسازی شهر، ساماندهی رودخانه نکا رود و اجرای پروژه‌های بهداشتی و ورزشی خبر داد و در عین حال تاکید کرد که اجرای چنین پروژه‌ای به کمک و یاری همه مسئولان نیاز مند است.

پویا با اشاره به احداث سد لاستیکی در رودخانه نکا نیز یادآور شد: عملیات اجرایی این سد در حال انجام است، اما اطلاعاتی از میزان پیشرفت آن در حال حاضر ندارم، اما با توجه به اینکه احداث آن با اعتبار دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان بسته شده و اکنون به چهار میلیارد تومان رسیده، با کندی اعتبارات مواجه است.

به گزارش فارس، رئیس شورای شهر نکا با اشاره به بیان اختلاس موجود در سی ان جی شهر نکا گفت: موضوع از طریق قانونی و مراجع قضایی در دست اقدام است که براساس گزارشات واصله برخی از افراد شهرداری معاونت در کار داشته‌اند که پرونده در حال رسیدگی است و تاکنون اطلاع دقیقی از افراد و چگونگی مجازات نداریم.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو