کد خبر: 13401

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۲۴ - ۸:۵۴

نایب رییس هیات تیراندازی با کمان مازندران خبر داد:

صعود ١٨ پله ای هیات تیراندازی با کمان استان مازندران در رنکینگ فدراسیون

از سوی فدراسیون تیراندازی با کمان کشور ارتقا ١٨پله ای این هیات و کسب رتبه ششم تیراندازی با کمان مازندران در سال ٩۴ طی نامه ای اعلام شد.

به گزارش تیتر ٣ به نقل از پایگاه خبری هیات تیراندازی با کمان استان،از سوی فدراسیون تیراندازی با کمان کشور ارتقا ١٨پله ای این هیات و کسب رتبه ششم تیراندازی با کمان استان مازندران در سال ٩۴ طی نامه ای اعلام شد.

 

غزانی افزود: خوشبختانه با تلاش مجموعه تیراندازی با کمان استان و اجرای برنامه های مطلوب در بعد قهرمانی و همگانی این هیات موفق شد به این مهم دست یابد. کسب این رتبه نشان داد می توان قهرمانانی همچون مجید قیدی در استان مازندران پرورش و رشد داد.

وی ادامه داد: صعود ١٨ پله ای مازندران در این رتبه بندی قطعاً در سال ٩۵ روند بهتری خواهد یافت چرا که حضور مثبت تیم رهنما رامسر در لیگ برتر کشور, میزبانی مسابقات کشوری و انتخابی تیم ملی در دو بخش داخل سالن و خارج سالن و پخش مستقیم آن، کسب رتبه های انفرادی عالی در مسابقات آزاد کشوری، افتتاح اولین سایت تخصصی تیراندازی با کمان در استان مازندران و اجرای برنامه هایی در راستای توسعه همگانی این رشته جایگاه تیراندازی با کمان مازندران را در کشور مستحکم تر نمود.

نایب رییس تیراندازی با کمان مازندران با بیان این نکته که حضور ریاست فدراسیون تیراندازی با کمان کشور، دبیر این فدراسیون و مربی تیم ملی در این استان نشان دهنده اهمیت یافتن جایگاه مازندران برای فدراسیون می باشد افزود:حمایت های مطلوب دستگاه ورزش استان و تدبیر فرهادی ریاست هیات استان در جذب اسپانسرهای اقتصادی آینده این رشته پرهیجان ورزشی را در استان و کشور روشن ساخته است. 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو