کد خبر: 6542

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۱۴:۰۳

۱۳ ورزشکار مازندرانی در المپیک ریو + زمان بازی

ورزشکاران مازندرانی

به گزارش تیتر۳ از شهرستان ساری، در سی و یکمین دوره مسابقات المپیک ریو ۲۰۱۶ که طی روزهای ۱۶ تا ۳۱ مرداد ماه برابر با ۶ تا ۲۱ آگوست در ریو برزیل برگزار می‌شود، ۶۴ ورزشکار ایرانی به مصاف حریفان می‌روند که از این تعداد ۱۳ ورزشکار از خطه قهرمان‌پرور مازندران در هفت رشته ورزشی برای کسب مدال به رقابت می‌پردازند.

نوشاد و نیما عالیمان در تنیس روی میز، مجتبی عابدینی در شمشیربازی، عادل غلامی و مجتبی میرزاجان‌پور در والیبال، فرزان عاشورزاده در تکواندو، قاسم رضایی و بشیرباباجان‌زاده در کشتی فرنگی، حسن یزدانی، کمیل قاسمی و رضا یزدانی در کشتی آزاد و محمدرضا براری و بهداد سلیمی در وزنه‌برداری به‌عنوان ۱۳ دلاورمرد مازندرانی در المپیک ریو ۲۰۱۶ هستند که برنامه کامل رقابت‌های این ۱۳ قهرمان مازندرانی در این آوردگاه مهم به شرح ذیل است:

* شنبه ۱۶ مرداد برابر با ۶ آگوست ساعت ۱۶:۳۰ مرحله مقدماتی: نوشاد و نیما عالمیان در تنیس روی میز

* یکشنبه ۱۷ مرداد برابر با ۷ آگوست ساعت ۲:۳۰ مرحله اول: نوشاد و نیما عالمیان در تنیس روی میز

* یکشنبه ۱۷ مرداد برابر با ۷ آگوست ساعت ۲۲ مرحله دوم: نوشاد و نیما عالمیان در تنیس روی میز

* دوشنبه ۱۸ مرداد برابر با ۸ آگوست ساعت ۱:۳۰ مرحله سوم: نوشاد و نیما عالمیان در تنیس روی میز

* دوشنبه ۱۸ مرداد برابر با هشتم آگوست ساعت ۶:۰۵ بازی اول: تیم ملی والیبال ایران و آرژانتین

* چهارشنبه ۲۰ مرداد برابر با ۱۰ آگوست ساعت ۳۵ دقیقه بامداد بازی دوم: تیم ملی والیبال ایران و لهستان

* چهارشنبه ۲۰ مرداد برابر با ۱۰ آگوست ساعت ۱۶ مجتبی عابدینی در شمشیربازی

* پنج شنبه ۲۱ مرداد برابر با ۱۱ آگوست ساعت ۱۷ بازی سوم تیم ملی والیبال ایران و کوبا

* شنبه ۲۳ مرداد برابر با ۱۳ آگوست ساعت ۱۷ بازی چهارم تیم ملی والیبال ایران و مصر

* دوشنبه ۲۵ مرداد برابر با ۱۵ آگوست ساعت ۱۷:۳۰ مرحله مقدماتی: بشیر باباجان‌زاده وزن ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی

* سه‌شنبه ۲۶ مرداد برابر با ۱۶ آگوست ساعت ۲:۳۰ محمدرضا براری دسته ۱۰۵ کیلوگرم وزنه‌برداری

* سه‌شنبه ۲۶ مرداد برابر با ۱۶ آگوست ساعت ۱۷:۳۰ مرحله مقدماتی: قاسم رضایی وزن ۹۸ کیلوگرم کشتی فرنگی

* چهارشنبه ۲۷ مرداد برابر با ۱۷ آگوست ساعت ۲:۳۰ بهداد سلیمی دسته ۱۰۵+ کیلوگرم وزنه‌برداری

* چهارشنبه ۲۷ مرداد برابر با ۱۷ آگوست ساعت ۱۶:۳۰ مرحله مقدماتی: فرزان عاشورزاده وزن منهای ۵۸ کیلوگرم تکواندو

* جمعه ۲۹ مرداد برابر با ۱۹ آگوست ساعت ۱۷:۳۰ مرحله مقدماتی: حسن یزدانی وزن ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد

* شنبه ۳۰ مرداد برابر با ۲۰ آگوست ساعت ۱۷:۳۰ مرحله مقدماتی: کمیل قاسمی وزن ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد

* یکشنبه ۳۱ مرداد برابر با ۲۱ آگوست ساعت ۱۷:۳۰ مرحله مقدماتی: رضا یزدانی وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *