کد خبر: 10266

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۷/۱۷ - ۱۹:۴۷

درخواست معاون سياسي، امنيتي استانداري از مردم مازندران:

مردم با همه ظرفیت در سرشماری اینترنتی مشارکت نمایند

تیتر3:معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار، گفت: مردم مازندران براي شركت در سرشماري اينترنتي بپاخيزند و به صورت كامل و همه جانبه مشاركت كنند و ...

تیتر۳:معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، گفت: مردم مازندران برای شرکت در سرشماری اینترنتی بپاخیزند و به صورت کامل و همه جانبه مشارکت کنند و منتظر ماموران سرشماری نباشند.

علیرضا یونسی رستمی در نشست با اصحاب رسانه مازندران که در خصوص سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن سال ۹۵ برگزار شد، با اشاره به این که سرشماری به ویژه به شکل اینترنتی به خاطر بهره وری حاصل از آن، امر مهمی است، یاد آور شد: هر کشوری برای برنامه ریزی اصولی و دور اندیشانه باید آمار متقن در دست داشته باشد.

رییس شورای اطلاع رسانی استان، با اشاره به این که مازندران در بین استان هایی که در انتخابات اسفند ۹۴ بالای ۲ میلیون مشارکت داشته اند، با ۷۳٫۲ درصد مشارکت، رتبه نخست را احراز نموده، خاطر نشان ساخت: انتظار می رود مردم مازندران با توجه به رتبه بالای استان در ضریب نفوذ اینترنت و رتبه دوم در برخورداری از زیرساخت های فناوری اطلاعات در کشور، ثبت نام اینترنتی سرشماری را در روزهای باقی مانده در اولویت کارهایشان قرار دهند تا این روند شتاب قابل قبولی به خود گیرد.

وی با اشاره به این که اداره مطلوب جامعه از هماهنگی و تعامل بین حکومت و مردم شکل می گیرد، تصریح نمود: بخشی از رسالت برنامه ریزی درست امور جامعه، مرهون همکاری و مشارکت مردم است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، بر ضرورت عبور از فعالیت های سنتی در انجام برنامه ریزی ها تاکید کرد و ابراز نمود: چاره ای جز آشتی با فناوری برای توسعه امور و پیشبرد کارها نداریم.

وی با تاکید بر این که مردم مازندران با همه ظرفیت در این راستا پای کار بیایند، بیان کرد: با همه سازمان ها و نهادها در این خصوص مکاتبه کرده ایم، آموزش و پرورش را با همه توان پای کار آورده ایم و در جلسه فرمانداران در روز آتی بر تلاش مضاعف برای تحقق این امر تاکید خواهد شد.

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو