کد خبر: 7323

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۰۹ - ۱۶:۱۰

محمد رضا براری وزنه بردار المپیکی :

۱۰۰ میلیون ریالی که معاون وزیر قول داده بود را نگرفتم

وزنه بردار دسته ۱۰۵ کیلوگرم تیم ملی که در بازی های المپیک ریو ششم شد با ابراز برخی گلایه ها گفت: انتظار داریم که به ما نیز توجه داشته باشند و قول هایی که مسئولان داده بودند را عملی کنند

محمد رضا براری

تیتر ۳ : «محمدرضا براری»  افزود: هنوز حقوق المپیک خود را نگرفته ام و آن ۱۰۰ میلیون ریالی که «مناف هاشمی» معاون وزیر در اردوی تیم ملی قولش را داده بود، هنوز به ما نداده اند.
وی اظهار داشت: در حالی به عنوان ششمی رسیدم که شانس کسب مدال برنز را نیز داشتم و در ماه های گذشته تمرینات سخت و پرفشاری را برای المپیک پشت سر گذاشتم و انتظار دارم به ورزشکارانی که مدال نیاورند نیز توجه شود.
وی با اشاره به اینکه در سال آینده رقابت های قهرمانی آسیا و پیکارهای جهانی و بعد از آن بازی های آسیایی در پیش است، یادآور شد: با توجه به چنین برخوردی نمی دانم با چه انگیزه ای دوباره تمریناتم را آغاز کنم.
دارنده مدال طلای قهرمانی آسیا گفت: از رئیس فدراسیون وزنه برداری می خواهم که به این موضوع توجه داشته باشد چرا که به غیر از ورزش هیچ درآمدی نداریم و تنها کسی که می تواند به ما کمک کند، شخص رئیس فدراسیون است.
وی ادامه داد: قبل از المپیک روزهای پر استرسی را پشت سر گذاشتیم و اگر چه در رکوردگیری ۴۱۷ کیلوگرم را که برابر با نفر سوم المپیک بود؛ زدم، اما اطمینان داشتم که اگر مانند سایر ملی پوشان در آرامش تمرین می کردم مانند دو سال گذشته ۲۰۰ کیلوگرم یک ضرب و ۲۳۵ کیلوگرم در دو ضرب را بالای سر می بردم.
براری بیان داشت: قبل از اینکه به اردوی تیم ملی بیایم ۲۰۰ کیلوگرم یک ضرب و ۲۴۰ کیلوگرم در دو ضرب می زدم اما در اردو نتوانستم هیچگاه به چنین رکوردی برسم.
وی ادامه داد: امسال برای تیم ملی در رقابت های قهرمانی آسیا و تورنمنت بین المللی جام فجر دو مدال طلا گرفتم و انتظار داریم که با ما نیز رسیدگی شد و حقوق های ما را پرداخت کنند.
براری که تجربه حضور در سه دوره رقابت های قهرمانی جهان را دارد در بازی های المپیک ریو در حرکات یک ضرب با بلند کردن ۱۸۶ کیلوگرم کار خود را به پایان رساند.
او در حرکات دو ضرب ابتدا وزنه ۲۲۰ کیلوگرم را بالای سر برد و در حرکت دوم در حالی که مربیان برای او وزنه ۲۳۰ کیلوگرمی را انتخاب کرده بودند از انجام آن انصراف داد و در حرکت سوم نیز نتوانست وزنه ۲۳۱ کیلوگرم را بلند کرد تا در نهایت با رکورد مجموع ۴۰۶ کیلوگرم ششم شد.
مسئول روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری نیز در پاسخ به اظهارات ملی پوش وزنه برداری ایران گفت: همه ملی پوشان تا پایان المپیک همه حقوق خود را به موقع و در موعد مقرر دریافت کرده اند و حتی پاداش ۱۰۰ میلیون ریالی ورودی المپیک نیز به آنان پرداخت شده است.
رضا عباسپور گفت: رئیس فدراسیون وزنه برداری حساسیت زیادی در پرداخت حقوق ورزشکاران ملی پوش دارد و در ماه های گذشته این امر به صورت مرتب انجام شده است و هر ورزشکاری اگر حقوق معوقه ای دارد می تواند با حضور در فدراسیون، مطالبات خود را پیگیری کند.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو