کد خبر: 16974

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ - ۱۱:۰۰

دبیر هیات ناشنوایان مازندران

۱۰ فوتبالیست مازندرانی به اردوی آماده سازی تیم ملی ناشنوایان دعوت شدند

دبیر هیات ناشنوایان مازندران از دعوت 10 فوتبالیست ناشنوای این استان به نخستین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی برای حضور در المپیک تابستانی ناشنوایان 2017 ترکیه خبر داد.

تیتر ۳: آرش زاهدی گفت که اکبر صادقی ، رسول مختاری ، رضا سلیمی ، آرش زاهدی قادی ، امیرحسین اسماعیلی ، حسین مرادی ، محمد احمدی ، صاحب فضلی ، صابر رمضانی و عابس بی پناه ۱۰ فوتبالیست مازندرانی هستند که به نخستین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال ناشنوایان دعوت شدند.
وی افزود : نخستین مرحله از اردوی ارزیابی تیم ملی فوتبال ناشنوایان ایران از روز شنبه چهارم تا هفتم دی در کمپ تیم های ملی فدراسیون ناشنوایان در تهران برگزار می شود.
زاهدی گفت : اردوی تیم ملی فوتبال ناشنوایان ایران با دعوت از بازیکنان مستعد از همه استان های کشور در دو گروه زیر نظر کادر فنی برگزار می شود که زمان برپایی اردوی گروه نخست چهارم تا ششم دی و گروه دوم هم ششم و هفتم دی است.
دبیر هیات ناشنوایان مازندران گفت : دعوت شدگان به این مرحله از اردو باید عصر روز شنبه چهارم دی خود را به کادر فنی تیم ملی واقع در کمپ تیم های ملی ناشنوایان معرفی کنند.
زاهدی با بیان اینکه از میان دعوت شدگان به این مرحله از اردو چند بازیکن سابقه حضور در مسابقات بین المللی و جهانی را نیز دارند ، ابراز امیداوری کرد که بازیکنان دعوت شده به نخستین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال ناشنوایان با درخشش ، بتوانند در ترکیب نهایی تیم ملی برای شرکت در مسابقات المپیک تابستانی قرار بگیرند.
وی یادآورشد : بیست و سومین دوره المپیک تابستانی ناشنوایان ۲۰۱۷ جهان به میزبانی کشور ترکیه برگزار می شود./ایرنا

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو