کد خبر: 15031

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۱۰ - ۱۰:۲۲

کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان - اوکراین

همگروهی‌های بیمه رازی و ستارگان ساری + اسامی

تیتر 3 » مراسم قرعه‌کشی و گروه‌بندی سومین دوره رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان در شهر خارکف اوکراین برگزار شد.

کشتی

به گزارش تیتر ۳ به نقل از سایت فدراسیون کشتی، سومین دوره رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان از امروز (چهارشنبه) و به مدت دو روز در سالن لوکوموتیو شهر خارکف اوکراین برگزار می‌شود.

مراسم گروه‌بندی و قرعه‌کشی این رقابت‌ها برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

گروه A: زسکا اوکراین – قهرمان گرجستان- تایتان مرکوری آمریکا
گروه B: ازدورو وی اوکراین – نماینده مغولستان – نماینده بلاروس
گروه C: بیمه رازی ایران – چپلی بی سی مجارستان – نماینده قرقیزستان
گروه D: ستارگان ساری ایران- نماینده ارمنستان- نماینده ترکیه

بر اساس قوانین این رقابت‌ها ابتدا تیم‌های هر گروه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند، سپس تیم‌های برتر گروه A با B و تیم‌های برتر گروه C با D با یکدیگر مسابقه می‌دهند و تیم‌های پیروز به دیدار فینال و تیم‌های بازنده به دیدار رده‌بندی راه می یابند. این روند برای مشخص شدن تیم‌های برگزار کننده رقابت‌های کسب مقام پنجم تا یازدهم نیز بین تیم‌های دوم و سوم هر گروه انجام خواهد پذیرفت.

ترکیب تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها به شرح زیر است:

بیمه رازی:
۵۷ کیلوگرم: حسن رحیمی – یونس سرمستی
۶۱ کیلوگرم: مسعود اسماعیل‌پور – ایمان صادقی
۶۵ کیلوگرم: الیاس بک بولاتوف (روسیه)
۷۰ کیلوگرم: آتسماز ساناکویف (روسیه)
۷۴ کیلوگرم: بهمن تیموری- رضا افضلی
۸۶ کیلوگرم: علیرضا کریمی
۹۷ کیلوگرم: عباس طحان- امیر محمدی
۱۲۵ کیلوگرم: پرویز هادی
سرمربی: غلامرضا محمدی
مربیان: سید مراد محمدی- صادق گودرزی- علیرضا نوایی
سرپرست: کیومرث محرابی

ستارگان ساری:
۵۷ کیلوگرم: سید مصطفی دامادی
۶۱ کیلوگرم: مهران شیخی
۶۵ کیلوگرم: رضا عبدالله‌پور – سجاد ذبیحی
۷۰ کیلوگرم: سبحان محمدزاده – صائب کلانتری
۷۴ کیلوگرم: علی شفیع زاده – کیانوش نادری
۸۶ کیلوگرم: مجتبی گلیج – سید محمد ساداتی
۹۷ کیلوگرم: الیاس بختیاری- حامد طالبی زرین‌کمر
۱۲۵ کیلوگرم: جابر صادق‌زاده
سرمربی: مرتضی قربانی
مربیان: محسن دلیری – علی دومیرکلاهی

تایتان مرکوری آمریکا:
۵۷ کیلوگرم: نیکو مگالودیس
۶۱ کیلوگرم: ولادمیر خینچیگاشویلی
۶۵ کیلوگرم: برنارد فوترل
۷۰ کیلوگرم: نازار کولچیتسکی
۷۴ کیلوگرم: الکساندر درینگر
۸۶ کیلوگرم: دیوید تیلور
۹۷ کیلوگرم: کایل اسنایدر
۱۲۵ کیلوگرم: نیک گیویازدوفسکی

چپلی بی سی مجارستان:
۵۷ کیلوگرم: علی حاج آقانیا
۶۱ کیلوگرم: حسن مرادقلی
۶۵ کیلوگرم: نوربرت لوکاس
۷۴ کیلوگرم: بوتونت لوکاس
۸۶ کیلوگرم: گرگلی گئورتیس
۹۷ کیلوگرم: آتیلا زمیک
۱۲۵ کیلوگرم: دانیل لیگتی

نماینده مغولستان:
۵۷ کیلوگرم: زانابازار زاندانبود
۶۱ کیلوگرم: بیلگون سرمانداخ
۶۵ کیلوگرم: کیشگیبات خیقتاباتار
۷۰ کیلوگرم: خاتانباتار داواتسرین
۷۴ کیلوگرم: آناخبایار باتچولون
۸۶ کیلوگرم: مونگونشگای توموربات
۹۷ کیلوگرم: باتزول اولزیسایخان
۱۲۵ کیلوگرم: زولبو ناتساگسورن

نماینده بلاروس:
۵۷ کیلوگرم: یوهنی ریبیکوف
۶۱ کیلوگرم: آرتسیوم کراچانکا
۶۵ کیلوگرم: اولادزیسلاو ژاریکوف
۷۰ کیلوگرم: الکساندر هریهاروویچ
۸۶ کیلوگرم: اولادزمیر کاوالوف
۹۷ کیلوگرم: اولادزمیر یزاپنکوف
۱۲۵ کیلوگرم: وازدیم شدوف

قهرمان گرجستان:
۵۷ کیلوگرم: بکا بویاشویلی
۶۱ کیلوگرم: شوتا فارتنادزه
۶۵ کیلوگرم: لوان کلخساشویلی
۷۰ کیلوگرم: الکساندر یاتچوادزه
۷۴ کیلوگرم: آوتاندیل کنتچادزه
۸۶ کیلوگرم: نیکا کنتچادزه- نودار ایگادزه
۹۷ کیلوگرم: الیزبار اودیکادزه
۱۲۵ کیلوگرم: گئورگی مشویداشویلی

نماینده ارمنستان:
۵۷ کیلوگرم: ناریک هوانسیان
۶۱ کیلوگرم: گاریگ بارسقیان
۶۵ کیلوگرم: ناریک سیرویان
۷۰ کیلوگرم: والتر مارگاریان
۷۴ کیلوگرم: واروژان کاجویان
۸۶ کیلوگرم: واهه تمرازیان
۹۷ کیلوگرم: سمیر آتیان
۱۲۵ کیلوگرم: آندرانیک گالستیان

زسکا اوکراین:
۵۷ کیلوگرم: تاراس مارکوویچ – ایهور خاوالدژی
۶۱ کیلوگرم: لودویگ شولینیان- ایوان بیلیچوک
۶۵ کیلوگرم: گور اوقانسیان- الکسی بوروتا
۷۰ کیلوگرم: واسیلی میخایلوف
۷۴ کیلوگرم: روسلان ریچکو- رستم دودایف
۸۶ کیلوگرم: دمیترو روچنیاک
۹۷ کیلوگرم: آندری ولاسوف
۱۲۵ کیلوگرم: الکساندر خوتسیانوفسکی

ازدورو وی اوکراین:
۵۷ کیلوگرم: آندری یاتسنکو- پترو بلیچوک
۶۱ کیلوگرم: واسیلی شوپتار
۶۵ کیلوگرم: آندری کویاتکوفسکی
۷۰ کیلوگرم: سیمون رادولوف
۷۴ کیلوگرم: گیا چیخالادزه
۸۶ کیلوگرم: بوهدان هریتسای – مراز دجافاریان
۹۷ کیلوگرم: مورازی مچدلیدزه
۱۲۵ کیلوگرم: آلن زاسایف- دانیلو کارتاوی

نماینده ترکیه:
۵۷ کیلوگرم: نبی اوزون
۶۱ کیلوگرم: امین اوقون مهمت
۶۵ کیلوگرم: بوراک دوغان
۷۰ کیلوگرم: هاکان سرکان- ظفر داما
۷۴ کیلوگرم: تیمور نوری
۸۶ کیلوگرم: فیرات بینیچی
۹۷ کیلوگرم: مورن موتلو
۱۲۵ کیلوگرم: حسین چیویلک

نماینده قرقیزستان:
۵۷ کیلوگرم: تورقونبایف – تاشتانبکوف
۶۱ کیلوگرم: بختیبک اولو
۶۵ کیلوگرم: یوسنوف
۷۰ کیلوگرم: اسکار بکوف – شاریپ بک اولو
۷۴ کیلوگرم: نصیراف
۸۶ کیلوگرم: کریم کولوف
۹۷ کیلوگرم: تالانت بک اولو
۱۲۵ کیلوگرم: کاسمانبتوف

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *